Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Godzina rozgrywki z Yakuza Zero

Nadal bez daty premiery na Zachodzie.

W Japonii opublikowano demonstracyjną wersję gry akcji Yakuza Zero, więc w sieci pojawiły się pierwsze fragmenty rozgrywki z najnowszej odsłony tej popularnej serii.

Kanał Japanese Entertainment z serwisu YouTube oferuje spojrzenie na wersję PlayStation 4, z opcją obrazu w 60 klatkach na sekundę.

Najnowsza odsłona serii Yakuza cofa graczy w przeszłość, do 1988 roku. Odwiedzamy fikcyjne dzielnice Tokio i Osaki, a główni bohaterowie to Kazuma Kiryu i Goro Majima.

Pierwszy mężczyzna to 20-latek zajmujący się zbieraniem długów dla klanu Tojo. Druga postać prowadziła popularny klub Soutenburi, zanim lokal został zamknięty. Bohaterów połączy tajemnicze morderstwo, w samym środku wojny dwóch potężnych rodzin Yakuzy.

Produkcja zadebiutuje w Japonii już 12 marca, na PlayStation 3 i PS4. Nadal nie ogłoszono daty premiery na Zachodzie, ale ostatnio w tej sprawie coś się zmieniło: Sega jeszcze w tym roku opublikuje Yakuzę 5 w angielskiej wersji językowej, co otwiera drogę do dalszych lokalizacji.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze