Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

God of War - srebro: jak zdobywać, zastosowanie

Skąd wziąć srebro i na co je wykorzystać.

Podczas zabawy w God of War będziesz zbierał wiele przedmiotów, wśród których jest srebro. Pełni ono rolę tutejszej waluty. Z tej strony dowiesz się skąd je wziąć i na co możesz je wydać.

Srebro zbierzesz z pokonanych wrogów (1) - część z nich upuści mały mieszek, w którym znajdziesz tę walutę. Możesz zebrać je także ze skrzyń (2) porozstawianych w świecie gry, czasami też wypadają z rozbijanych pudeł, dzbanków i innych pojemników.

Srebro po raz pierwszy wydasz w sklepie Broka (3), do którego dotrzesz w trakcie zadania Droga w kierunku góry. Potem będziesz do niego regularnie wracał. Dodatkowo, kawałek dalej spotkasz się z Sindrim, bratem Broka, który jest drugim kupcem.

Po wejściu w interakcję z którymś z braci wyświetli się menu sklepu. Przy lewym górnym rogu ekranu znajdziesz zakładki (4), które pozwolą ci stworzyć nowe przedmioty i ulepszać istniejący ekwipunek, kupić nowe rzeczy czy sprzedać zdobyte artefakty.

Na tym ekranie cały czas widać dostępne srebro (5) - możesz je też podejrzeć na karcie postaci, po za sklepem.

Wraz z rozwojem fabuły odblokujesz tutaj mnóstwo przedmiotów do kupienia i wytworzenia. Z tego powodu zbieranie srebra jest kluczowe. Podczas wędrówek odwiedzaj odnogi i przejścia niebiegnące wzdłuż ścieżki związanej z zadaniem - często znajdziesz tam skrzynie ze srebrem i inne skarby.

Spis treści: God of War - Poradnik, Solucja

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze