Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

God of War - Róg Krwistego Miodu: zwiększanie szału

Jak zwiększyć pasek szału.

Szał to jedna z mechanik w God of War, która oferuje krótkotrwałe zwiększenie obrażeń głównego bohatera. By wydłużyć czas działania tego efektu możesz zbierać Rogi Krwistego Miodu - z tej strony dowiesz się gdzie ich szukać.

Po kilkudziesięciu minutach rozgrywki odblokujesz mechanikę szału. Po zapełnieniu paska szału (1) znajdującego się pod zdrowiem bohatera, będziesz mógł na kilkanaście sekund znacząco wzmocnić Kratosa.

By wydłużyć ten efekt musisz zbierać Rogi Krwistego Miodu. Te specjalne przedmioty znajdziesz w skrzyniach Norn (2), na które natrafisz podczas eksploracji świata. By je otworzyć, musisz wpierw zniszczyć pobliskie pieczęci - co wyjaśniamy na stronie skrzynia z runami: jak otworzyć, pieczęcie.

Po otwarciu skrzyni zbierzesz ze środka wspomniany przedmiot. Za każde trzy z nich zostanie powiększony pasek szału bohatera. Jako że w grze jest łącznie dziewięć rogów, możesz cały proces przeprowadzić trzykrotnie.

Lokalizację, a także sposób otwarcia skrzyń Norn, w których ukryte są Rogi Krwistego Miodu, znajdziesz na następujących stronach:

Spis treści: God of War - Poradnik, Solucja

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze