Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

God of War: Ragnarok z oczekiwaną funkcją. Kratos będzie wyglądał tak, jak chcemy

Koniec z brzydkimi pancerzami.

W God of War: Ragnarok znajdziemy wyczekiwaną przez graczy funkcję transmogu, dzięki której dostosujemy wygląd oraz statystyki pancerza Kratosa wedle naszych upodobań.

Transmogryfikacji zabrakło w odsłonie z 2018 roku, przez co gracze zmuszeni byli do wybierania pomiędzy zbroją ładną, a taką z lepszymi statystykami. Santa Monica Studios postanowiło wyciągnąć wnioski z błędów przeszłości, dlatego w God of War: Ragnarok nie uświadczymy podobnego dylematu.

O dodaniu funkcji do gry poinformował Mihir Sheth - główny projektant systemu walki - w zorganizowanej na Discordzie sesji pytań i odpowiedzi. Spytany o to, czy w tytule znajdziemy system transmogu, odpowiedział: „Mówiąc krótko, tak. Jest na to sposób. Znajdziemy go w grze.”

Odpowiedź dewelopera jest dosyć wymijająca, co może świadczyć o tym, że omawianą mechanikę trzeba będzie w jakiś sposób odblokować. Możliwe, że otrzymamy ją dopiero po ukończeniu jednego z wątków pobocznych lub przy dotarciu do konkretnego punktu fabuły. Przekonamy się o tym niedługo, bowiem God of War: Ragnarok zadebiutuje na konsolach PS4 i PS5 już 9 listopada.

O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.

Komentarze