Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

God of War Ragnarok otrzyma tryb Nowa Gra Plus

Podano przybliżony termin.

Santa Monica Studio zapowiedziało wyczekiwaną przez graczy funkcję. W przyszłym roku do God of War Ragnarok trafi tryb Nowa Gra Plus, umożliwiający rozpoczęcie zabawy od początku, ale ze sprzętem i umiejętnościami zgromadzonymi podczas poprzedniego podejścia.

Oczekiwane wzbogacenie rozgrywki zadebiutuje wiosną 2023 roku. Podobnie, jak w przypadku poprzedniej odsłony, Nowa Gra Plus pozwoli na ponowne ogranie tytułu, bez potrzeby rozwijania postaci od zera. Możliwe również, że w grze pojawi się nowy ekwipunek, niedostępny w podstawowym trybie.

Wiemy, że wielu z was o to pytało, dlatego z przyjemnością potwierdzamy, że Nowa Gra Plus pojawi się w #GodofWarRagnarok wiosną 2023 roku! Więcej szczegółów podamy, gdy zbliżymy się do premiery!” - czytamy na Twitterze studia.

Zgodnie z treścią komunikatu, więcej szczegółów otrzymamy zapewne w ciągu następnych kilku miesięcy. Przypomnijmy, że z początkiem grudnia do gry trafił już rozbudowany tryb fotograficzny, pozwalający na tworzenie wyjątkowych ujęć oraz potencjalnej tapety na pulpit.

Niestety, Nowa Gra Plus może okazać się równocześnie ostatnią dużą aktualizacją do gry. Jak bowiem zasugerował reżyser Eric Williams, nie powinniśmy nastawiać się na DLC. Zdaniem dewelopera, „w grze znalazło się już wszystko, co powinno”.

O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.

Komentarze