Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

God of War Ragnarok - ile kosztuje aktualizacja next-genowa

Ulepszanie gry.

God of War Ragnarok pojawi się na dwóch generacjach sprzętu: PS4 i PS5. Na tej stronie dowiesz się, ile kosztuje aktualizacja next-genowa, pozwalająca cieszyć się grą ze wszystkimi profitami grania na mocniejszym sprzęcie.

Aktualizacja next-genowa kosztuje 10 dolarów (ok. 50 zł) i można ją kupić poprzez sklep PlayStation Store. W przypadku wydania fizycznego, po zakupieniu dalej będziemy musieli używać płyty od uruchamiania gry, a wydanie cyfrowe uruchamia się jak do tej pory, tylko że w lepszej jakości.

Alternatywnie możemy zakupić Cyfrową edycję Deluxe gry w sklepie PlayStation Store. W zestawie otrzymujemy dostęp do obu wydań tytułu. Zatem jest to dobra inwestycja, jeśli będziemy chcieli w niedalekiej przyszłości wymieniać konsolę na nowszy sprzęt.

Następnie: God of War Ragnarok - o czym jest gra

Poprzednio: God of War Ragnarok - wsparcie cross-save

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze