Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

God of War Ragnarok - dodatek: czy jest planowany

Kwestia dalszych przygód Kratosa.

Chociaż God of War Ragnarok sam w sobie oferuje zabawę na wiele długich godzin, to wielu graczy po ukończeniu gry na 100 procent mogą mieć ochotę na dalsze wędrówki przez dziewięć światów nordyckiej mitologii. Poniżej wyjaśniamy, czy można się spodziewać dodatku do gry.

Wiele wskazuje na to, że twórcy ze studia Santa Monica nie planują jednak rozwijać gry o nową zawartość po premierze. God of War z 2018 roku również nie doczekał się żadnych DLC, zatem można się spodziewać, że również i najnowsza odsłona przygód Kratosa nie zaoferuje graczom nowych wrażeń, poza tym co już otrzymali.

Dodatkowo reżyser gry, podczas występu na antenie podcastu Kinda Funny Games, wyraźnie stwierdził, że ze względu na konstrukcję i narrację gry, ciężko by było wpleść nową zawartość do już wykreowanego świata.

Prawdopodobnie chodzi tu o to, że wiązałoby się to ze zmianą części linii dialogowych w grze. Ponieważ gra otrzymała dubbing w kilku językach, wymagałoby to sporego nakładu pracy. Nic nie zostało jednak definitywnie zdementowane, zatem być może jednak gracze doczekają się jeszcze dodatkowych treści.

Spis treści: God of War Ragnarok - Poradnik, Solucja

O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze