Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

God of War - Prochy matki: świat gigantów, pogrzeb

Docieramy do celu podróży w Jotunheimie.

W poprzedniej części Kratos z Atreusem pokonali Baldura, ale kosztem wielkiego gniewu Frei. W końcu przyszedł czas na dotarcie do Jotunheimu i najwyższego szczytu, gdzie bohaterowie mają rozsypać prochy zmarłej matki.

Po rozmowie z Mimirem skorzystaj z pobliskiej, mistycznej bramy, znajdującej się w porcie i udaj się przez nią do sklepu Broka w świątyni Tyra.

Udaj się do komnaty z kołem świata i ustaw Jotunheim, jako cel podróży. Zatwierdź go i odczekaj chwilę.

W trakcie scenki bohaterowie skierują się do wejścia do Jotunheimu, gdzie pojawią się również krasnoludy, które zajmą się pilnowaniem głowy Mimira.

Kiedy odzyskasz kontrolę nad Kratosem zacznij wchodzić na szczyt wielkich schodów. Po dotarciu na górę odczekaj chwilę, aż minie blask oślepiający bohaterów, po czym obejrzyj kolejny przerywnik.

Kiedy scenka się skończy przejdź przez kamienny most. Wejdź do świątyni i spójrz na dwa posągi z prawej, po czym wciśnij kwadrat, gdy pojawi się na ekranie, a potem postąp identycznie ze ścianą z prawej, a potem z kolejnymi obiektami, dzięki czemu możesz zyskać informacje o świecie gigantów.

Cały czas kontynuuj drogą prowadzącą w głąb kamiennej jaskini. Po wejściu na schody zlokalizuj dziurę w ścianie z prawej strony i przejdź przez nią. Rozpocznie się scenka, w której historia Atreusa pojawi się w formie malowideł na ścianie.

Po scence przejdź przez dziurę w ścianie z prawej strony i kontynuuj wspinaczkę na szczyt. Na końcu znajdziesz miejsce, gdzie bohaterowie rozsypią prochy matki.Odbędzie tu ostatnia w tej misji scenka, w której Atreus i Kratos porozmawiają o gigantach oraz imieniu chłopca w języku gigantów.

O autorze

Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Komentarze