Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

God of War na PC to sukces - przekonuje Sony

Firma jest zadowolona z wyników gry.

Sony przekonuje, że jest zadowolone z wyników, które osiągnęło God of War w wersji PC.

Jak pisze DSO Gaming, w najnowszym raporcie finansowym przedstawiciele japońskiego koncernu nazwali komputerową edycję przygód Kratosa i Atreusa „sukcesem”, choć nie przedstawili dokładnych rezultatów sprzedaży.

Wydawanie naszych gier na kilku platformach sprzętowych postrzegamy jako istotną szansę rozwoju dla Sony, co udowodnił sukces God of War i innych tytułów first-party w wersji PC” - podkreślono, odnosząc się do produkcji stworzonych przez studia należące do firmy.

Po raz kolejny dodano, że korporacji zależy na pozyskaniu nowych użytkowników i zwiększeniu poziomu zaangażowania na „platformach innych niż PlayStation”. W realizacji celu pomoże niedawne przejęcie zespołu Bungie.

Popularność God of War na PC może oznaczać, że doczekamy się innych gier Sony na komputerach osobistych. Przypomnijmy, że niedługo posiadacze wspomnianych urządzeń dostaną pakiet składający się z remastera Uncharted 4 i dodatku Zaginione Dziedzictwo.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze