Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

God of War - Lewiatan: ulepszanie, mroźny płomień

Jak wzmocnić topór Lewiatan.

Podczas rozgrywki w God of War, główną bronią twojego bohatera będzie topór Lewiatan. Wraz z postępami w fabule możesz go ulepszać, dzięki temu stanie się potężniejszy, a także odblokują się związane z nim umiejętności. Z tej strony dowiesz się jak to robić.


Na tej stronie:


Lewiatan - jak ulepszyć topór Kratosa

By ulepszyć broń musisz udać się do Broka (1), którego po raz pierwszy spotkasz w trakcie zadania Droga w kierunku góry.

Po wejściu z nim w interakcję, otworzy się okno sklepu. Wejdź do zakładki Ulepszanie (2), która oznaczona jest ikonką kowadła.

Tutaj do wyboru będziesz mieć początkowo dwie bronie - topór Lewiatan (3) i łuk Atreusa, Szpon. W tej chwili interesuje cię ta pierwsza broń - wejdź więc do tej karty.

Jeśli masz potrzebny surowiec, Mroźny płomień (do którego wrócimy za moment), możesz ulepszyć topór wciskając wskazany klawisz. Dzięki temu zwiększysz poziom (4) samej broni, a także siłę (5) Kratosa.

Wyższy poziom pozwoli ci odblokować więcej zdolności głównego bohatera związanych z tą bronią. Siła z kolei zwiększy obrażenia zadawane przez Kratosa.


Mroźny płomień - jak zdobyć

Mroźny płomień to specjalny przedmiot, który możesz zdobyć w ściśle określonych miejscach i momentach fabularnych. Pierwszy otrzymasz przy wspomnianym spotkaniu z Brokiem, a trzy kolejne za pokonanie bossów fabularnych.

Piąty, ostatni zbierzesz w trakcie pobytu w Niflheim, otwierając skrzynie w głównej komnacie (do czego potrzebujesz 5000 sztuk Echa Mgły). Każdy kolejny Mroźny płomień pozwoli ci ulepszyć broń o jeden poziom.

Spis treści: God of War - Poradnik, Solucja

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze