Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

God of War - Kruki Odyna: Helheim

Lokalizacje ptaków w świecie umarłych.

Kruki Odyna, to zielone ptaki, które możesz spotkać podczas wędrówki w God of War. Są to zwierzęta wysłane przez jednookiego boga, które pełnią rolę szpiegów.

W świecie gry jest ich w sumie 51, a celem bohatera jest ich uśmiercanie (praca - Oczy Odyna). Ponieważ zazwyczaj znajdują się w trudno dostępnych miejscach, dlatego najczęściej zabija się je poprzez rzucenie toporem Kratosa.

Kruki są dość trudne do wypatrzenia, zwłaszcza w miejscach z dużą ilością światła, gdzie zlewają się z otoczeniem. Pewne ułatwienie może stanowić fakt, że ptaki wydają charakterystyczny dźwięk, czyli krakanie. Kiedy je usłyszysz, to zapewne oznacza, że gdzieś w pobliżu znajduje się kruk.

Poniżej przedstawiamy opisy i lokalizacje kruków występujących w świecie umarłych, czyli Helheimie, do którego po raz pierwszy docierasz w trakcie misji głównej o nazwie Choroba.


Helheim (Liczba kruków: 6)

Kruk #1

Na moście, w miejscu gdzie masz zniszczyć pierwszą roślinę blokującą drogę. Spójrz w górę, a zobaczysz ptaka siedzącego na kamiennym kole.


Kruk #2

W miejscu, gdzie zapadnie się ziemia i będziesz musiał stawić czoła grupie wrogów. Wejdź po kamiennej ścianie na pobliskie podwyższenie i zerknij na głaz przed tobą. Znajdziesz na nim kolejnego kruka.


Kruk #3

Na prawo od platform, która zapadła się pod Kratosem jest przepaść. Podejdź do krawędzi, a zobaczysz latającego tu ptaka.


Kruk #4

Kiedy będziesz w Helheimie z Atreusem zlokalizuj pomost nad główną drogą. Z prawej strony jest ściana z czerwonym kryształem, który zdetonuj elektryczną strzałą. Kruk będzie przed tobą nieco z lewej strony.


Kruk #5

Patrząc od kruka #4 - rusz przed siebie i zjedź widna na dół. Przed komnatą z walkirią wejdź na górę po schodach. Kruk będzie na górze.


Kruk #6Na głównej ścieżce znajdziesz drugie podwyższenie. Wejdź na nie i skieruj się w lewo. Zniszcz elektryczną strzałą ścianę, a za nią natkniesz się na kruka.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami.

Komentarze