Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

God of War - Jabłka Idunn: czym są, zwiększanie życia

Gdzie znaleźć Jabłka Idunn i jak zwiększyć za ich pomocą pasek zdrowia.

Jabłka Idunn to specjalne przedmioty, które możesz zbierać w God of War. Za ich pomocą możesz zwiększyć pasek zdrowia Kratosa. Z tej strony dowiesz się gdzie je znaleźć i jak powiększyć życie bohatera.

Wszystkie Jabłka Idunn w grze ukryte są w Skrzyniach Norn. Trafisz na nie w trakcie eksploracji świata gry. To skrzynie ze świecącymi runami (1). Przy każdej z nich musisz ukończyć prostą zagadkę polegającą na niszczeniu pieczęci. Dopiero wtedy się one otworzą - a ty ze środka zbierzesz jedno Jabłko Idunn.

Jeśli nie wiesz, jak radzić sobie z tymi skrzyniami, zajrzyj na stronę skrzynia z runami: jak otworzyć, pieczęcie gdzie wyjaśniamy cały proces.

W grze znajdziesz łącznie 9 Jabłek Idunn. Za każdorazowe zebranie 3 z nich pasek zdrowia bohatera zostanie powiększony. Lokalizację wszystkich skrzyni Norn z tymi przedmiotami znajdziesz na poniższych stronach:

Spis treści: God of War - Poradnik, Solucja

O autorze

Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Komentarze

More On God of War

Najnowsze artykuły