Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

GoatZ - Goat Simulator dostanie DLC z kozami-zombie

Premiera w czwartek.

Coffee Stain Studios zapowiedziało GoatZ - dodatek do Goat Simulator. Jak wskazuje sama nazwa, produkcja inspirowana jest popularnym DayZ.

Rozszerzenie ukaże się na Steamie w czwartek - 7 maja - na Windows, Maca i Linux. Cenę w Stanach Zjednoczonych ustalono na 5 dolarów (ok. 18 zł).

W tej samej cenie w przyszłości pojawią się też osobne aplikacje na iOS i Androida.

Możemy spodziewać się więcej zabawnej fizyki, pełnej błędów rozgrywki i ogólnego nonsensu - na kilka godzin zabawy. Twórcy przygotowują nową mapę, system rzemiosła i kolejne kozy do odblokowania.

W planach jest „całkowicie realistyczny tryb survival”, w którym „musimy jeść co pięć minut, ponieważ Dean Hall [twórca DayZ - dop. red.] i Garry Newman [twórca Rust] uznali, że tak trzeba”.

GoatZ to druga z parodii w Goat Simulator. Wcześniej twórcy naśmiewali się między innymi z World of Warcraft - w Goat MMO Simulator.

„Początkowo rozszerzenie MMO miało być ostatnią rzeczą, jaką robimy z Goat Simulator” - wyjaśnia projektant Armin Ibrisagic. „Chcieliśmy odejść z hukiem.”

„Ale po premierze otrzymaliśmy lawinę głosów od osób domagających się kolejnych DLC, a niektórzy rozważali nawet wydanie na nie kilku dolarów. Oto efekt - zombie!”

„To będzie jedyny symulator przetrwania poza Early Access!” - dodaje deweloper.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze