Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Główny producent Anthem wierzy w świetlaną przyszłość gry i opuszcza Bioware

Ben Irving odchodzi po 8 latach.

Główny producent Anthem opuszcza Bioware. Ben Irving dołączył do studia w 2011 roku, spełniając tym samym swoje wieloletnie marzenie. Ma zamiar pozostać w branży gier wideo.

Deweloper podzielił się informacją o odejściu na Twitterze. Irving często udzielał się podczas transmisji rozgrywki na żywo przed premierą gry, więc dla wielu fanów jest zapewne więcej niż tylko kolejnym nazwiskiem.

- Wierzę w świetlaną przyszłość Anthem - podkreślił producent. - Nad grą pracuje świetny zespół i nie mogę się doczekać, by już z zewnątrz śledzić rozwój produkcji (no i w nią grać).

Wcześniej producent pracował przede wszystkim nad projektem Star Wars: The Old Republic.

Anthem zadebiutowało w lutym i borykało się z brakiem zawartości oraz problemami technicznymi. Graczy rozczarował też brak poważnych i konkretnych planów dodawania nowej zawartości.

Aktualizacja zapowiadana jako największa - z wydarzeniem Cataclysm - została opóźniona i ukazała się dopiero w czerwcu. Nie zachwyciła jednak użytkowników ani recenzentów.

Następnie: Nietypowy multiplayer z Doom Eternal w nowym zwiastunie

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Komentarze