Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Globalne testy beta Street Fighter 5 startują w piątek w nocy

Na PlayStation 4.

Wygląda na to, że Capcom rozwiązał już większość problemów z sieciową betą Street Fighter 5 na PlayStation 4. Testy startują w nocy z piątku na sobotę i potrwają do 2 września, do godziny 16.

Smaczny łańcuch

„Poza okresowym wyłączeniem serwerów w celu konserwacji, spodziewamy się bezproblemowego działania przez całe pięć dni” - zapewnia Capcom. Firma musiała już raz odwołać testy z powodu problemów.

Kilka dni temu zorganizowano regionalne próby obciążeniowe infrastruktury. Poza rzadkimi rozłączeniami, gra działała sprawnie.

„Choć chcemy, by wszyscy doświadczyli wspaniałości Street Fighter 5, należy pamiętać, że mamy do czynienia z wersją beta i gracze mogą natknąć się na problemy z połączeniem” - dodaje Capcom.

„Zbierane dane są dla nas wyjątkowo pomocne i pozwolą zagwarantować, że gotowy produkt otrzyma w pełni zoptymalizowany kod sieciowy.”

Beta to sześć postaci: Ryu, Chun-Li, Nash, M. Bison, Cammy i Birdie. Pełna wersja ukaże się na początku przyszłego roku, także na PC.

Nudzisz się? Zobacz także:

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Street Fighter V

PS4, PC

Related topics
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze