Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Giveaway: Kody do bety Hearthstone: Heroes of Warcraft

AKTUALIZACJA: Kody rozesłane!

Aktualizacja #3: Spośród nadesłanych zgłoszeń, 200 szczęśliwych osób powinno już otrzymać albo w ciągu najbliższej godziny otrzyma kod do bety Hearthstone. Sprawdźcie koniecznie folder Spam, bo czasami nasz e-mail może trafić w niepożądane miejsce.

Wszystkim raz jeszcze dziękujemy i zachęcamy do odwiedzania Eurogamer.pl. Z pewnością postaramy się organizować podobne akcje w przyszłości.

*

UWAGA: Jeśli nie działa Ci kod, który otrzymałeś w e-mailu, zaloguj się na Eurogamer.pl na konto, z którego brałeś udział w zabawie, przejdź na stronę kontaktową z nami. Wybierz temat "Inne", a w wiadomości wpisz kod, który otrzymałeś. Będziemy weryfikować każdy przypadek oddzielnie. Prosimy o cierpliwość i przepraszamy.

*

Aktualizacja #2: Zamknęliśmy przyjmowanie zgłoszeń. Wszystkim serdecznie dziękujemy za udział w zabawie. Jutro zaktualizujemy ponownie wpis, gdy zaczniemy rozsyłać kody.

*

Aktualizacja #1: Dziękujemy za ogromne zainteresowanie uzyskaniem kodów do bety Hearthstone: Heroes of Warcraft. Dziś ostatni dzień, by zapisać się i móc wygrać kod. Listę zgłoszeń zamkniemy dziś wieczorem, a wysyłka kodów rozpocznie się jutro w ciągu dnia.

*

Zainteresowanie kodami do bety nowej karcianki Blizzarda - Hearthstone: Heroes of Warcraft - jest ogromne. Jeśli ktoś jeszcze nie miał okazji zagrać, mamy 200 kodów - każdy z nich można aktywować do 17 listopada.

Jeśli chcesz jeden kod, wystarczy:

  1. Jeśli do tej pory tego nie zrobiłeś, zarejestruj się w Eurogamer.pl;
  2. Zaloguj się, i odpowiedz na proste pytanie poniżej do poniedziałku, 4 listopada;
  3. I tyle!

Kody zostaną automatycznie rozlosowane wśród uczestników zabawy. Nie ma znaczenia, czy byłeś pierwszy, czy dokonałeś zgłoszenia w ostatni dzień - każdy ma szansę zgarnąć kod.

Acha, jeśli nie wiesz zbyt wiele o Hearthstone, Mateusz przyglądał się wersji beta, a swoje wrażenia podsumował w ten sposób: „Jest to karcianka piękna w swej prostocie, dostarczająca wielu emocji. Potrafi też być wymagająca, gdy trafimy na doświadczonego przeciwnika. Już teraz, choć nie znamy jeszcze daty startu otwartych testów i premiery pełnej wersji, z czystym sumieniem można stwierdzić, że jest na co czekać. Blizzard kolejny raz udowodnił, że wie jak przykuć do monitora.”

Jeśli podobają Ci się takie konkursy, odwiedź i polub nasz na profil na Facebooku - wrzucamy tam często informacje o kodach do wersji beta, a czasami po prostu rozdajemy jakieś kody. :)

Powodzenia!

*

Zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń.

O autorze
Awatar Zbigniew Jankowski

Zbigniew Jankowski

Editor

Od ponad 20 lat związany z mediami internetowymi, a w międzyczasie także z czasopismami o grach wideo oraz prasą regionalną.

Komentarze