Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Giveaway: Rozdajemy 30 tysięcy kluczy do bety Rainbow Six Siege

AKTUALIZACJA: Zakończony.

AKTUALIZACJA: Giveaway został zakończony. Kody zostaną rozesłane do wszystkich uczestników zabawy - dziś lub jutro. Dziękujemy i zapraszamy do kolejnych giveawayów!

*

Już 24 września startują zamknięte betatesty gry Rainbow Six Siege. Jeśli chcecie zobaczyć, jak wygląda najnowsza odsłona popularnej serii, zachęcamy do wzięcia udziału w naszym giveawayu. Mamy aż 30 000 kluczy do rozdania!

Kod pozwoli na aktywację wersji beta na jednej wybranej platformie: PC, PS4 lub Xbox One.

Jak otrzymać klucz? To bardzo proste:

Zależy nam, aby przygotowywać dla Was jak najwięcej giveawayów. Gdy kluczy jest niewiele, stosujemy nasz wewnętrzny mechanizm. W przypadku większych rozdawnictw, musimy zadbać o eliminację botów - korzystamy wówczas z rozwiązania połączonego z Facebookiem. Sam musisz zdecydować, czy ta forma weryfikacji jest dla Ciebie akceptowalna.

  1. Wystarczy wpisać swój e-mail poniżej.
  2. Wymagane jest zalogowanie się przez Facebooka. Następnie zostaniesz poproszony o dodanie aplikacji Sweepstakes do swojego konta na Facebooku. Nie obawiaj się: dzielisz się wyłącznie danymi publicznymi z Twojego profilu!
  3. Jest to forma zabezpieczenia przed masowym „wyciąganiem” kodów przez automatyczne boty. Dzięki temu klucze mogą trafić do prawdziwych użytkowników i czytelników serwisu. Aplikację możesz natychmiast odinstalować z konta na Facebooku (skorzystaj z Ustawień) zaraz po wysłaniu zgłoszenia.
  4. Kody zostaną rozlosowane wśród wszystkich użytkowników: ze względu na ogromną liczbę kluczy, jest niemalże pewne, że każdy użytkownik otrzyma kod. :)

Bądźcie spokojni: podany adres zostanie wykorzystany wyłącznie do wysłania klucza. Wszystkie adresy e-mail zostaną skasowane i nie będę przez nas przechowywane. Nie trafią też do żadnych firm marketingowych.

Klucze wyślemy po zakończeniu giveawaywu - najpewniej we wtorek, 22 września lub w środę, 23 września. Otrzymany kod należy zrealizować na oficjalnej stronie Rainbow Six Siege, wybierając przy okazji preferowaną platformę sprzętową.

O autorze
Awatar Redakcja

Redakcja

Eurogamer.pl

Bardzo lubimy pracę zespołową.

Komentarze