Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ghostwire Tokyo - Zashiki-warashi

Pomagamy staruszce.

Podobnie jak inne misje poboczne (przynajmniej większość), również ta w Ghostwire Tokyo jest zlecana przez ducha. Jak zawsze, znajdziesz zleceniodawcę - w tym wypadku zleceniodawczynię - w miejscu oznaczonym na mapie ikoną misji.

Dotrzyj na miejsce i porozmawiaj z duchem staruszki (1), by posłuchać o jej problemie. Ewidentnie szuka kogoś, prawdopodobnie swojej wnuczki.

Po rozmowie wejdź do domu, przy którym czeka duch. Od razu idź korytarzem prosto i skręć w lewo. Otwórz drzwi na końcu, po prawej stronie i zbadaj list (2).

Teraz idź na drugi koniec tego samego korytarza, po drugiej stronie domu. Tam na stoliku leży kolejny dokument (3), który masz zbadać. Potem pójdź do salonu i obejrzyj wskazówkę w szafie (4). Jest ona w sejfie, widzisz ją dzięki wizji spektralnej.

Musisz zdobyć klucz do sejfu. Idź do zamkniętego pokoju, po lewej stronie od wejścia. Użyj tam spektralnej wizji, a odsłonisz czarną szafkę (5), w której jest kluczyk.

Idź otworzyć sejf i przeczytaj notkę. Wskaże ci położenie ukrytego pokoju. Udaj się do drugiego dostępnego w domu pokoju i otwórz drzwi rozsuwane po prawej stronie, a po chwili zobaczysz złego ducha (6).

Po chwili użyj na nim pieczęci, by go przegonić. Potem połóż w misce (7) herbatniki, które dostałeś od staruszki. Pojawi się Zashiki-warashi, z którą musisz porozmawiać.

Następnie musisz tylko wrócić na ulicę i porozmawiać z duchem staruszki.

Następnie: Ghostwire Tokyo - Karakasa-kozo

Spis treści: Ghostwire Tokyo - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Ghostwire Tokyo - I nie pozostał nikt

Komentarze

More On GhostWire: Tokyo

Najnowsze artykuły