Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ghostwire Tokyo - Usuwanie mgły

Niszczenie pieczęci.

Trafiamy do mieszkania KK w Ghostwire Tokyo, a misja się tu rozgrywająca jest prosta, krótka oraz liniowa. Idź prosto przed siebie do salonu.

W pokoju jest sporo rzeczy, które możesz obejrzeć - zdjęcia czy dokumenty. Nie jest to obowiązkowe, ale pomoże zrozumieć historię gry. Najważniejsze jest zabranie łuku ze skrzynki (1) po lewej stronie.

Gdy już się rozejrzysz, wyjdź z mieszkania, a okaże się, że ktoś aktywował barierę, która może zniszczyć cały budynek. Musisz ją dezaktywować. Idź szybko na piętro wyżej, a na schodach znajdziesz pierwszy kamień blokujący (2). Zniszcz go w dowolny sposób, nawet uderzeniem dłonią.

Przejdź dalej do drzwi mieszkania i wejdź do środka. Idź prosto i w lewo, obserwując nadprzyrodzone zjawiska dookoła. W pewnym momencie podłogi i ściany zmienią się miejscami, lecz droga pozostanie liniowa.

Dotrzesz do szafy, a kiedy ją otworzysz, zobaczycz w oddali rdzeń (3), w który musisz trafić strzałą z łuku.

Gdy to zrobisz, opuść mieszkanie, już mniej demoniczne. Ruszaj na kolejne piętro i jeszcze jedno wyżej, gdzie wejdziesz do następnego mieszkania. Musisz tutaj częściej kucać, by przechodzić przez małe otwory. Droga też jest liniowa, lecz otoczenie może trochę dezorientować.

Idź dalej, w końcu okrążysz demoniczne pnącza, kucając i dotrzesz do pokoju z szafą (4), która skrywa ostatni rdzeń do zniszczenia.

Gdy go zniszczysz, wracaj na zewnątrz. Na ulicy podejdź do niebieskiej kuli energii i aktywuj wizję spektralną, by zobaczyć ślad sprawcy (5). Musisz za nim podążać.

Na twojej drodze staną demoniczne pnącza. Ponownie użyj wizji spektralnej, by odsłonić ich rdzeń - trafienie w niego zaklęciem lub strzałą zniszczy wszystkie pnącza.

Aktywuje się krótka scenka. Poszukiwania sprawcy, który aktywował barierę, kontynuujemy w kolejnej misji.

Następnie: Ghostwire Tokyo - Śmiertelny labirynt

Spis treści: Ghostwire Tokyo - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Ghostwire Tokyo - KK

O autorze
Komentarze