Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ghostwire Tokyo - Tokyo Tower

Yaseotoko.

Misja rozpocznie się, gdy tylko wejdziesz do wieży Tokyo Tower. To kolejne zadanie w Ghostwire Tokyo, w którym zmierzysz się z bossem, choć tym razem będzie to znani ci już przeciwnik.

Na początku jednak musisz po prostu udać się na szczyt wieży. Wejdź po schodach (1), a potem przejdź na drugą stronę budynku - po drodze zobaczysz krótką scenkę. Wejdź na kolejne piętro, a dotrzesz do windy.

Windą wjedziesz na górę i gdy tylko wysiądziesz, zacznie się scenka, w której Hannya opowie więcej o swoich złowieszczych planach. Od razu po scence zmierzy się z bossem.


Boss: Yaseotoko

Ponownie walczysz z demoniczną wersją córki antagonisty. Mierzyłeś się już z nią wcześniej - tym razem walka jest bardzo podobna. Boss używa w zasadzie tych samych ataków.

Staraj się celować w mały punkt (2) na jego torsie, jednak strzały w głowę też są efektywne.

Pamiętaj, by nie atakować, gdy wróg aktywuje tarczę (3). Sam też nie zapominaj o blokowaniu, w tym także ataków dystansowych bossa. Dobrze wymierzony blok zablokuje wszystkie obrażenia.

Pod koniec walki boss transformuje i zacznie się świecić, jednak nie zyska zbyt wielu dodatkowych ataków. Może tylko wydrzeć z Akito ducha KK (4), którego musisz szybko odzyskać, gdy to się stanie - bez niego nie możesz używać mocy.

Po pokonaniu Yaseotoko i po scence automatycznie zacznie się nowa misja.

Następnie: Ghostwire Tokyo - Mari

Spis treści: Ghostwire Tokyo - Poradnik, Solucja

Poprzednie: Ghostwire Tokyo - Rodzina

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Komentarze