Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ghostwire Tokyo - Stacja z innego świata

Zbadaj stację metra.

Kolejna misja poboczna w Ghostwire Tokyo zabiera nas do zaświatów, a dostaniemy się tam metrem. W punkcie rozpoczęcia zadania spotkasz ducha - a jakże - który opowie o tajemniczym peronie.

Po rozmowie z duchem pasażera (1) musisz przejść przez drzwi obok niego, a potem udać się dalej za ikoną misji.

Już idąc do celu, przygotuj moc ognia. Kiedy trafisz bowiem na wskazany peron, pojawi się grupa wrogów. Wymierzony, naładowany strzał kulą ognia w środek grupy będzie bardzo przydatny.

Gdy pokonasz demony, po chwili na stację wjedzie pusty pociąg (2). Poczekaj aż się zatrzyma i wejdź do środka, gdy otworzą się drzwi. Musisz po prostu poczekać, aż metro dojedzie na końcową stację. Gdy się zatrzyma, ruszaj do samego przodu składu.

Kiedy wysiądziesz z pociągu, trafisz na mroczne pustkowie z demonicznym drzewem. Rdzeń możesz zniszczyć teraz lub później - ważniejsze jest pokonanie kobiety-demona (3). Zacznij od strzału naładowaną mocą, póki wróg cię nie widzi.

Na szczęście przeciwniczka jest tylko jedna. Gdy ją pokonasz, zniszcz rdzeń drzewa, a pojawią się duchy (4), z którymi musisz porozmawiać. Uważaj jednak, bo gdy to zrobisz, po chwili pojawi się kolejna grupa demonów - znów warto użyć naładowanego strzału kulą ognia.

Kiedy pokonasz oponentów, rozejrzyj się po arenie, żeby uzupełnić braki w amunicji. Udaj się z powrotem do pociągu - niestety, zatrzyma cię demon z nożycami.

Walczyłeś już z tą przeciwniczką wcześniej, choćby na początku gry. Kluczowe jest zachowanie dystansu. Korzystaj z talizmanów paraliżujących, jeśli je posiadasz. Po pokonaniu demona wrócisz na prawdziwy peron w Tokio i misja zakończy się. Możesz teraz uratować sporo duchów ze stacji.

Następnie: Ghostwire Tokyo - Zabawa w chowanego

Spis treści: Ghostwire Tokyo - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Ghostwire Tokyo - Kappa

Komentarze

More On GhostWire: Tokyo

Najnowsze artykuły