Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ghostwire Tokyo - Po zakończeniu II

Dach budynku 429.

Niektóre misje w Ghostwire Tokyo mają kilka etapów, podzielonych na oddzielne zadania. Jedną z takich jest właśnie Po zakończeniu. Zaraz po pierwszym etapie, możesz rozpocząć zadanie Po zakończeniu II.

Misję rozpoczynamy w budce telefonicznej (1) we wskazanym ikoną misji miejscu.

Musisz udać się na dach stacji telewizyjnej. Na szczęście nie chodzi o najwyższą część (2) wieżowca, a o dach obok. Łatwo wspiąć się tam, skacząc do Tengu, a potem szybując z dachu obok.

Gdy dotrzesz na dach, zobaczysz na końcu ducha Eriki (3). Zanim tam dotrzesz, musisz tylko pokonać parę wrogów na dachu. Potem udaj się to Eriki i użyj wizji spektralnej.

Ponownie zobaczysz ślad psychiczny (4) dziewczyny. Musisz za nim podążać - to wszystko. Po drodze spotkasz jedną grupę przeciwników na dachach po prawej stronie.

Gdy dotrzesz za śladem ducha na ostatni dach, zobaczysz tam telefon (5). Musisz go podnieść, ale po pokonaniu paru wrogów, którzy pojawią się, by ci przeszkodzić.

Po podniesieniu telefonu musisz wracać do budki telefonicznej, by skontaktować się z Rinko. Później misja się zakończy - trzecia i ostatnia część wątku aktywuje się po jakimś czasie, gdy wykonasz nieco więcej zadań pobocznych.

Następnie: Ghostwire Tokyo - Po zakończeniu III

Spis treści: Ghostwire Tokyo - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Ghostwire Tokyo - Po zakończeniu

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Komentarze