Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ghostwire Tokyo - Miasto cieni

Szukamy siostry.

Po dotarciu do szpitala w Ghostwire Tokyo w drugiej misji musisz dotrzeć do sali, w którym leży siostra bohatera. Szpital jest oczywiście opuszczony, ale spotkasz tu przeciwników.

Na początku udaj się korytarzem w prawo, a zacznie się scenka wprowadzająca do mechaniki skradania. Jak wcześniej, instrukcje sterowania (1) zobaczysz na ekranie. Podkradnij się od tyłu do pierwszego wroga i użyj L2 na padzie lub prawego przycisku myszy, by zlikwidować oponenta po cichu.

Teraz zacznie się krótki samouczek rozwoju postaci. Gdy włączysz menu talentów, wybierz zdolność naładowanego ataku (2). Potem wyłącze menu rozwoju i idź dalej korytarzem, po schodach na piętro.

W korytarzu na górze trafisz na przeciwnika, demona w formie uczennicy bez głowy. Gra nauczy cię teraz, jak używać naładowanego ataku (po prostu przytrzymujesz przycisk ataku). Gdy zadasz wrogom dużo obrażeń, możesz wyrwać im rdzeń (3), co jest właściwie wykończeniem oponenta. Pozwala także odzyskać trochę zdrowia i energii.

Idź dalej, zbierz siatkę z zakupami, idź w prawo i przejdź kładką na drugą stronę piętra. Wejdź do biura (4), skradając się - jest tam dwóch wrogów i każdy odwrócony będzie tyłem, ułatwiając ci ich pokonanie. Po załatwieniu uczennicy bez głowy ruszaj drzwiami po prawej stronie.

Na korytarzu pokonaj jeszcze dwa demony - pierwszego uda się załatwić po cichu, drugiego już nie, ale to żadne wyzwanie. Po starciu idź prosto i schodami na piętro wyżej, a potem korytarzem do stołówki. Zaczną się pierwsze wizje zniekształcające rzeczywistość, ale w tej misji nie będziesz już z niczym walczył. Przejdź do kuchni, a z niej do korytarza. Teraz podążaj po prostu w stronę ikony misji kolejnymi korytarzami i schodami, a dotrzesz do sali Mari (5).

Teraz obejrzysz dłuższą scenkę. Po niej musisz tylko zjechać windą (6) na parter, a następnie wyjść ze szpitala.

Misja zakończy się. Zakończy się także pierwszy rozdział gry.

Następnie: Ghostwire Tokyo - KK

Spis treści: Ghostwire Tokyo - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Ghostwire Tokyo - Zniknięcie

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Komentarze