Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ghostwire Tokyo - KK

Brama, ocalanie duchów.

Zaraz po opuszczeniu szpitala w Ghostwire Tokyo rozpocznie się drugi rozdział przygody i trzecia misja, w której udasz się do mieszkania KK. Po drodze załatwisz jednak inne sprawy i poznasz nowe mechaniki rozgrywki.

Droga jest tu na początku liniowa, ponieważ wszystko poza jedną ulicą jest spowite niebezpieczną mgłą.


Na tej stronie:


Brama Torii

Podążając liniową ścieżką trafisz na pierwszych przeciwników. Nie widzą cię na początku. Stoją przy bramie Torii (1), którą musisz oczyścić.

Żeby to zrobić, musisz pokonać wrogów. Jest ich tylko garstka i nie stanowią większego problemu. Pamiętaj o wycofywaniu się i blokowaniu ciosów. Po starciu podejdź do bramy i oczyść ją zgodnie z intrukcją na ekranie. Później podejdź do świątyni i weź papierowe lalki katashiro (2).

Lalki te pomogą ci zaraz rozwiązać problem dusz i będą niezbędne przez całą grę, by zdobywać doświadczenie. Będziesz mógł później kupować je w sklepach.


Duchy i budka telefoniczna

Po oczyszczeniu bramy zniknie część mgły, odsłaniając ulicę, którą możesz przejść. Po wyjściu ze świątyni udaj się nią, a przy pierwszym skrzyżowaniu zobaczysz psa szczekającego na coś w bocznej ulicy - gdy tam zajrzysz, zacznie się scenka z demonami zamykającymi dusze w kostce (3).

Po scence pokonaj demony, a potem użyj na uratowanych duszach zdobytego wcześniej katishiro, zgodnie z instrukcją na ekranie.

Na mapie oznaczony zostanie obszar, w którym znajduje się budka telefoniczna. Idź ulicą i skręć w prawo, a trafisz na kolejne dusze zawieszone w powietrzu i na budkę (4), do której musisz wejść.

Użyj telefonu, by rozpocząć proces ratowania dusz. Wymieniasz je w praktyce na walutę i doświadczenie. Po wszystkim kieruj się już tylko w stronę ikony misji, by dotrzeć do domu KK.

Wejdź po schodach na piętro, a przy drzwiach zniszcz pieczęć, rysując symbol na touchpadzie lub kursorem, albo użyj automatycznego rysowania.

Kiedy wejdziesz do mieszkania, zacznie się nowa misja.

Następnie: Ghostwire Tokyo - Usuwanie mgły

Spis treści: Ghostwire Tokyo - Poradnik, Solucja

Poprzednie: Ghostwire Tokyo - Miasto cieni

Komentarze

More On GhostWire: Tokyo

Najnowsze artykuły