Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ghostbusters: Spirits Unleashed z datą premiery. Z duchami powalczymy jeszcze w tym roku

Połączenie gry co-op i PvP.

Studio Illfonic podało datę premiery gry Ghostbusters: Spirits Unleased. Multiplayerowy tytuł z asymetrycznym PvP trafi do sprzedaży 18 października.

Jak informuje serwis Gamingbolt, gra pojawi się na PS5, PS4, Xbox Series X/S, Xbox One oraz PC (przez Epic Games Store). W cyfrowych sklepach platform można już składać zamówienia przedpremierowe. Osoby decydujące się na preorder otrzymają dostęp do kilku przedmiotów w grze, w tym ducha Slimera, niestandardowy Miotacz Cząsteczek, Plecak Protonowy oraz dodatkowe skórki postaci.

Twórcy przyznają, że zapowiedź tytułu została bardzo pozytywnie przyjęta przez fanów kultowej czarnej komedii. „Reakcja miłośników „Pogromców Duchów” bardzo nas ucieszyła” - powiedział Charles Brungardt, prezes studia Illfonic.

Zespó Illfonic znany jest z gier w podobnej formule (odpowiadają między innymi za Friday the 13th: The Game oraz Predator: Hunting Grounds). W każdej z tych produkcji grupa graczy musi współpracować, aby pokonać innego użytkownika, sterującego o wiele potężniejszą istotą.

O autorze

Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

News Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 90. i 80. Miłośnik anime i majsterkowicz-samouk.

Komentarze