Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ghost z CoD Modern Warfare 2 może dostać własną kampanię fabularną

Prace podobno już trwają.

Według niepotwierdzonych informacji, lubiana przez graczy postać zamaskowanego komandosa Simona „Ghosta” Rileya może dostać własną kampanię fabularną w ramach dodatku do Call of Duty Modern Warfare 2. Prace podobno już trwają.

O sprawie informuje dziennikarz Ralph Valve, powołując się na anonimowe źródła. W artykule na łamach serwisu Whatifgaming, insider przekazał, że Samuel Roukin, czyli aktor wcielający się w Ghosta, otrzymał już propozycję powrotu do roli.

Jak możemy się dowiedzieć, decyzja o stworzeniu osobnej kampanii fabularnej zapadła po osiągnięciu przez postać ogromnej popularności w mediach społecznościowych. Fani tworzyli rysunki, kostiumy i memy nawiązujące do bohatera.

Ponadto źródła dziennikarza ujawniają, że nie będzie to jedyne fabularne rozszerzenie planowane do gry. Twórcy rzekomo pracują nad „antologią”, w stylu serii The Dark Pictures od zespołu Supermassive Games. W ramach cyklu DLC, studio chce przybliżyć graczom sylwetki poszczególnych postaci oraz frakcji z głównej kampanii.

Przypomnijmy, że Call of Duty Modern Warfare 2 zadebiutowało 28 października na PC, PS4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series X/S. Gra otrzymała głównie pozytywne oceny od recenzentów. W serwisie Metacritic oscylują one w granicach 77 do 79 punktów na 100, zależnie od platformy.

O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze