Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ghost Recon Wildlands - Napad na bank

Pieniądze dla rebeliantów.

Po zakończeniu misji Ciężarówka z forsą zdobądź Ważne dane, które znajdują się w bazie niedaleko garażu, w którym zaparkowałeś ciężarówkę. Musisz tam pokonać kilku wrogów, by zdobyć teczkę. Odblokujesz kolejną misję fabularną.

Przenieś się do punktu zbiórki Barvechos Bravo. Tam wsiadaj do samochodu i ruszaj w stronę celu (oznacz ikonę misji na mapie). Jedź trasą wskazywaną przez GPS, ale zanim zbliżysz się do miasteczka przejętego przez gangsterów, skręć w prawo, na zbocze góry i jedź do końca, unikając wrogów.

Zatrzymaj się przy skałach, nad którymi są trzy budynki, a na dachu ostatniego jest wieża z wodą. Znacznik lokalizacji celu powinien wskazywać niecałe 200 metrów. Wysiadaj i powoli idź pod górę do pierwszego budynku - patroluje tutaj jeden strażnik, szybko się go pozbądź. Pamiętaj o tłumiku.

Tutaj wysiadacie

Gdy pozbędziesz się strażnika, idź wzdłuż budynków i muru dalej, do końca. Przy ostatnim budynku zatrzymaj się i czekaj za murem. Co jakiś czas podchodzi tutaj twój cel, który musisz przesłuchać. Poczekaj, aż się zjawi, przeskocz przez mur, złap gangstera i rozpocznij przesłuchanie. Otrzymasz kody dostępu do skarbca.

Skarbiec znajduje się w tym samym miasteczku, najlepiej postarać się do niego dostać bez przedwczesnego wywoływania alarmu - na to przyjdzie pora później. Wyjdź zza budynku, a od razu zobaczysz na wzniesieniu urządzenie zagłuszające działanie drona - udaj się tam powoli. Nie powinieneś trafić na wrogów. Jeżeli grasz z komputerem, oznacz strażnika przy zagłuszaczu dronów i rozkaż go zlikwidować.

Wyłącz zakłócacz sygnału i aktywuj drona, teraz możesz oznaczyć wszystkich oponentów. Nie śpiesz się. Zwróć uwagę szczególnie na okolice budynku, do którego musisz się udać - oznacz wrogów na dachu i przed skarbcem, przy działku i patrolujących dookoła. Zwróć też uwagę na jednego, który patroluje ulicę przy zakłócaczu i następnego, znajdującego się zaraz za budynkiem przed tobą.

Idź do przodu, pokonaj wroga robiącego pompki na lewo od szarego budynku i idź w stronę skarbca. Z daleka zlikwiduj snajperów na dachu. Kolejny budynek obejdź od prawej strony i zmierzaj w stronę wejścia do skarbca. Oznacz wrogów przy wejściu i każ ich zlikwidować towarzyszom. Podejdź do wejścia i otwórz je. Na schodach będzie wróg, który prawdopodobnie aktywuje alarm zabij go.

Uważaj na działka

Teraz nie musicie już się skradać, możesz więc zdjąć tłumik z broni dla nieco większych obrażeń. Po schodach wejdziecie na piętro budynku, gdzie czeka kilku wrogów. Nie używaj granatów, by nie zabijać cywili. Po drugiej stronie sali są schody na kolejne piętro, gdzie też czekają przeciwnicy.

Wrogowie nie stanowią szczególnego wyzwania, ale nie wychylaj się za bardzo. Poczekaj na towarzyszy. Gdy pozbędziecie się wszystkich, uzupełnij amunicję i podejdź do panelu przy bramie. Użyj go, a rozpocznie się odliczanie. Musicie czekać na rebeliantów.


Spis treści: Ghost Recon Wildlands - poradnik i najlepsze porady

Następnie: Ghost Recon Wildlands - Forsa Nidii


Przez niemal 3 minuty musicie odpierać ataki wrogów. Na wprost wyjścia i na prawo są dwa stanowiska ciężkich karabinów. Reaguj szybko i likwiduj wrogów, którzy zaczną obsługiwać te działka. Poza tym, używaj granatów i pamiętaj, by uzupełniać ich zapas w pokoju obok.

Od razu pojawią się wrogie śmigłowce, ale jesteś w budynku, więc na razie nie musisz się nimi przejmować. Pamiętaj, by nie wychodzić na zbyt długo zza osłon - możesz chować się za skrzyniami, albo po prostu za ścianą. Gdy w końcu pojawią się rebelianci i odliczanie się zakończy, misja dobiegnie końca. Nie musisz dobijać pozostałych wrogów, po prostu łap auto i jedź przed siebie. Pora na kolejne Ważne dane.

O autorze
Komentarze