Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ghost Recon Breakpoint i baśń o komandosach - animowane duchy i wilki w zabawnych wideo

Nietypowa reklama.

W mediach społecznościowych Ubisoft publikuje stylizowane na baśnie filmy, które w bardzo zabawny sposób przedstawiają różne aspekty Ghost Recon Breakpoint.

Firma postanowiła połączyć sceny wygenerowane na silniku gry z elementami animowanymi, a całość okrasić dawką humoru. Twarze członków oddziału Duchów zastępują więc wizerunki kolorowych duszków, zaś przeciwników groźne wilki.

W planach jest łącznie pięć nagrań, przy czym na razie udostępniono cztery. Pierwsze wideo opowiada najeździe na wyspę potworów, „z których każdy pod kapturem ukrywa swą głowę” - wspomnianych niebezpiecznych wilków.

Kolejny materiał skupia się zaś na kamuflażu. Obserwujemy więc, jak postacie z animowanymi twarzami malują się farbą, przebierając się w pobliskie krzaki lub drzewa. Całość wieńczy ciche wyeliminowanie jednego z wrogów nietypowym narzędziem.

Trzeci z opublikowanych filmów poświęcono leczeniu. Do uzdrawiania - jak przekonuje wideo - służy „magiczna moc” i czarodziejska różdżka: wystarczy kilka ruchów, by ranny komandos był gotowy do akcji.

Ostatnie nagranie koncentruje się na ożywianiu poległych towarzyszy. Materiał podkreśla, że zabitych kompanów ożywić można za pomocą „wyjątkowej siły magii” - wystarczy „posłać czar w jego serce, aby się przebudził”.

Produkcja to kontynuacja Wildlands. Podobnie jak poprzednia część, położy nacisk na zabawę w kooperacji (z opcją gry w pojedynkę), choć nie zabraknie nowości, w tym opcji przenoszenia zwłok wrogów. Zmierzymy się ze zbuntowanym członkiem oddziału Duchów.

Zobacz: Ghost Recon: Breakpoint - premiera i najważniejsze informacje

Ghost Recon Breakpoint zadebiutuje 4 października na PC, PS4 i Xbox One, ale 5 września rozpoczną się testy wariantu współpracy. Aby otrzymać dostęp do bety, należy zamówić grę przed premierą lub zyskać szansę na kod poprzez zapisanie się do biuletynu AMD.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze