Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ghost Recon Breakpoint - Dusza w spokoju

Misja poboczna w Fen Bog.

To zadanie dodatkowe aktywujesz w każdym momencie - wystarczy, że udasz się na południe od Sinking Country, do prowincji Fen Bog. Niemal na samym środku tej lokacji odnajdziesz Gospodarstwo Harrisów (1)

Po dotarciu na miejsce porozmawiaj z przebywającym tam łysym mężczyzną w szarej bluzie (będzie miał nad głową pomarańczową ikonę misji pobocznej). W oknie dialogu wybierz opcję Dusza w spokoju.

Zadanie prowadzi nas na starożytny cmentarz, na którym mamy zbadać latarnie. Cmentarz znajduje się w tej samej prowincji, niecały kilometr na południowy wschód. Najłatwiej jest oczywiście dostać się tam śmigłowcem. Na miejscu porozmawiaj ze znajdującą się tam kobietą (2).

Tym samym otrzymasz zdjęcie, które musisz zbadać w menu zadań. Po sprawdzeniu poszlaki musisz zbadać miejsce katastrofy samolotu. W tym celu udajemy się do prowincji obok, Sinking Country.

Jeśli uruchomisz mapę, zauważysz dwa podświetlone na pomarańczowo cele. Interesuje nas ten bardziej na południe, czyli Gospodarstwo Schulzów. Po dotarciu tam, porozmawiaj z jakimkolwiek mieszkańcem z ikoną „i” nad głową. Dzięki temu uzyskasz dodatkowe informacje.

Udajemy się do południowo-wschodnich krańców prowincji, gdzie znajdziesz wrak samolotu. Jest chroniony przez trójkę nieprzyjaciół, ale walka nie powinna sprawić ci kłopotów. Wykonaj interakcję na skrzyni przy wraku (3).

Naszym następnym celem w ramach tego zadania jest dotarcie do bunkra Edgehod South - na wyspie nieopodal. Dostaniesz się tam śmigłowcem (choć wówczas zaalarmujesz strażników na wyspie) lub łodzią. Ten drugi wariant jest polecany przede wszystkim wtedy, gdy zależy nam na cichym działaniu.

Cel na początku nie będzie dokładnie oznaczony, dlatego od samego dotarcia na wyspę trzymaj się prawej strony. To właśnie tam znajduje się niewielki, biały budynek (4), w którym jest kolejny cel. Uważaj jednak na strażnika na dachu. W środku wykonaj interakcję na regale pod ścianą. Następnie wróć na cmentarz, gdzie porozmawiasz raz jeszcze z kobietą i zakończysz zadanie.

Następnie: Ghost Recon Breakpoint - Za honor

Spis treści: Ghost Recon Breakpoint - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Ghost Recon Breakpoint - Masa krytyczna

O autorze
Komentarze