Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ghost Recon Breakpoint - Bez powrotu

Gdzie jest Hill.

Po zakończeniu misji Ogień sojuszniczy podejdź do Skella i porozmawiaj z nim, by rozpocząć kolejne zadanie. Musisz znaleźć Hilla, który znajduje się gdzieś na wyspie na południowym-wschodzie. Udaj się do najbliższego od tej wyspy biwaku na Auroi, spawnuj śmigłowiec i leć w stronę celu.

Leć w miarę wysoko, ponieważ na wyspie jest sporo dronów latających - naziemnych zresztą też. Na szczęście nie musimy przebywać na powierzchni zbyt długo. Można zignorować opcjonalne cele zdobywania informacji i od razu udać się do kryjówki Hilla. Wystarczy wiedzieć, gdzie jest - a znajduje się w jaskini na końcu niewielkiego jeziora (1).

W jaskini są różne znajdźki, które pojawią się na naszej minimapie - dzięki temu łatwiej ją dostrzec. Wyląduj ostrożnie na trawie przy wodzie i wpłyń do jaskini. Wyjdź z wody i idź prosto, a potem otwórz drzwi, by aktywować scenkę.

Po filmiku musisz dogonić Hilla. Zadanie jest proste, bo musisz po prostu podążać jaskinią do samego końca, po drodze eliminując Wilki. Na szczęście elitarni żołnierze nie są zbyt inteligentni - wystarczy, że będziesz się skradał i celował w głowy, a spokojnie pozbędziesz się wszystkich bez wywoływania chaotycznej strzelaniny.

Gdy zobaczysz wroga przy budce (2) i zastrzelisz go po cichu, podejdą do niego inni i będziesz mógł ich szybko zabić.

W końcu dotrzesz do większego pomieszczenia, w którym jest paru ostatnich wrogów oraz Josiah Hill. Nie jest jednak w żadnym stopniu trudniejszy do pokonania niż zwykłe Wilki.

Po walce weź dane wywiadowcze, które wypadną z Hilla (3).

Tym samym zdobędziesz kartę dostępu, którą otworzysz celę w tym pomieszczeniu. Zrób to, a rozpocznie się scenka, w której w końcu poznasz panią Puri. Misja się zakończy. Teraz radzimy rozpocząć misję Flycatchera.

Następnie: Ghost Recon Breakpoint - Nic nie słyszałem

Spis treści: Ghost Recon Breakpoint - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Ghost Recon Breakpoint - Ogień sojuszniczy

O autorze
Komentarze