Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ghost of Tsushima - Puste kosze

Zadanie dodatkowe (Opowieści Cuszimy): Izahura.

Na północny-wschód od Obozu Uchodźców w Tsutsu, a na południe od Jeziora Kunehama znajduje się niewielka osada (1), w której spotkasz zaniepokojoną mieszkankę jednego z domu.

Możesz też otworzyć mapę w drugim oknie lub pobrać na dysk.

Porozmawiaj z kobietą, która klęczy przed wejściem do domu. Opowie ci o bandytach, którzy zabrali jej jedzenie. Twoim zadaniem jest odzyskać strawę.

Po zakończeniu rozmowy rusz w kierunku, jaki wskazuje wiatr (mniej więcej na wschód od domu kobiety). Dotrzesz na skraj lasu. Choć twoim zadaniem jest odszukanie jedzenia, najpewniej będziesz musiał z walczyć ze złodziejaszkami, gdyż najpewniej cię zauważą podczas skradania. Możesz też spróbować przekraść się obok nich i zabrać pakunek.

Niezależnie, jak postanowisz załatwić sprawę, zabierz skradzione jedzenie (2) i wróć do kobiety. Oddaj je pakunek, a zadanie zakończy się.

Sprawdź, czy odnalazłeś i wykonałeś wszystkie Opowieści Cuszimy w grze.

Następnie: Ghost of Tsushima - Pogrzebany honor

Spis treści: Ghost of Tsushima - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Ghost of Tsushima - Miejsce zwane domem

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Komentarze