Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ghost of Tsushima - Drugie oblicze honoru

Zadanie dodatkowe (Opowieści Cuszimy): Izahura.

W Kashine znajduje się wioska (1), w której ponoć przebywa samuraj. Udaj do tego miejsca i wejdź do domu (2), by porozmawiać z wieśniakami. Po chwili pojawi się samuraj, z którym Jin zamieni słowo.

Możesz też otworzyć mapę w drugim oknie lub pobrać na dysk.

Następnie wyjdź z domostwa i podążaj za Nebe do łaźni. Podczas rozmowy Jin będzie chciał udać się do stajni. Aby bezproblemowo dotrzeć do tego budynku, przywołaj wiatr, który wskaże ci drogę.

W stajni zbadaj:

  • konia samuraja (3),
  • siodło (4),
  • narzędzia (5).

Jin zorientuje się, że człowiek, który podaje się za samuraja, wcale nim nie jest. Wróć do domu (2), ale okaże się, że Jinroku opuścił ten budynek.

Wyjdź na zewnątrz i wejdź na ścieżkę (6), którą dotrzesz do Jinroku (7), który ukrył się za skałą. Gdy cię zauważy, zacznie uciekać. Goń go (podążaj za znacznikiem). W pewnym momencie mężczyzna podający się za samuraja, zatrzyma się, a ty go dogonisz.

Po krótkiej rozmowie rozpocznie się walka, ale już na początki Jinroku podda się. Główny bohater puści oszusta wolno. Wróć do wioski (jeśli nie wiesz jak trafić na farmę, wiatr wyznaczy ci drogę).

Udaj się do domu (2) i porozmawiaj z kobietą. Misja zakończy się.

Sprawdź, czy odnalazłeś i wykonałeś wszystkie Opowieści Cuszimy w grze.

Następnie: Ghost of Tsushima - Zaginiona na morzu

Spis treści: Ghost of Tsushima - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Ghost of Tsushima - Pogrzebany honor

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Komentarze