Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ghost of Tsushima 2 najwyraźniej powstaje. Tak sugerują ogłoszenia o pracę

Sucker Punch rekrutuje.

Sony oficjalnie nie potwierdziło, że Ghost of Tsushima doczeka się sequela, ale ogłoszenia o pracę sugerują, że studio Sucker Punch pracuje nad drugą częścią serii.

Na stronach zespołu pojawiły się oferty na różne stanowiska. Uwagę zwraca propozycja dla projektanta potyczek. Opis posady wskazuje, że potencjalny nowy członek ekipy miałby przygotowywać grę z otwartym światem „ze szczególnym naciskiem na walkę wręcz i skradanie”.

Są jeszcze ogłoszenia przeznaczone dla starszego projektanta walk oraz technicznego projektanta starć. W obu wspomniano o zdolnościach specjalnych, a w przypadku pierwszego także o mechanice parowania ciosów przeciwników.

Niektórzy przekonują, że podane szczegóły tajemniczego projektu - zwłaszcza wzmianka o otwartym świecie i skradaniu - budzą skojarzenia z Ghost of Tsushima. Powstająca produkcja jest więc najprawdopodobniej kontynuacją przygód Jina Sakai. Niewykluczone, że zapowiedź to tylko kwestia czasu.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze