Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Kupując Gears of War: Judgment otrzymasz pierwszą część za darmo

Microsoft publikuje nowy trailer produkcji People Can Fly.

Wszyscy zamawiający Gears of War: Judgment dostaną - za darmo - kopię pierwszej części serii, do ściągnięcia z Xbox Live.

Microsoft twierdzi, że mniej niż połowa posiadaczy Gears of War 3 miała okazję zagrać w pierwszą część. Promocja obejmuje jedynie „początkowe” zamówienia. Kupujący grę przed premierą otrzymają również dodatkową broń i model postaci do trybu wieloosobowego.

Twórcy opublikowali nowy trailer - zatytułowany „The Guts of Gears”. W zwiastunie słyszymy głównego bohatera gry, który opowiada o nowościach wprowadzonych w Gears of War: Judgment. Zobaczymy m.in. system wyzwań, utrudniających rozgrywkę i nowe uzbrojenie.

Premiera Gears of War: Judgment już 19 marca, wyłącznie na Xboksa 360. Za produkcję odpowiada polskie studio People Can Fly, twórcy Bulletstorm.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze