Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Gears of War jak Halo - seria może doczekać się odświeżenia na wzór Master Chief Collection

Zapowiedź już niedługo?

Gears of War może doczekać się zestawu remasterów w stylu Halo: The Master Chief Collection - zasugerował Nick Baker, współprowadzący podcast XboxEra.

- Kojarzycie tę plotkę o pewnej serii Microsoftu, która ma otrzymać odświeżoną kolekcję na miarę MCC? Wierzę, że ukaże się w tym roku - powiedział Baker, a segment wideo, w którym o tym mówi, zatytułował „Oh, Gears Collection?”.

Zapowiedź kolekcji miałaby nastąpić podczas E3. Oczywiście oficjalnie targi się nie odbywają, jednak gracze i dziennikarze często nazywają tak samo wszelkie pokazy wchodzące w skład Summer Games Fest.

Warto przypomnieć, że kilka miesięcy temu z bazy danych GeForce Now wyciekła lista niezapowiedzianych tytułów. Znalazło się wśród nich Gears 6. Studio The Coalition zaznaczyło jednak, że do zapowiedzi sequela minie jeszcze sporo czasu - być może projekt ten to właśnie remastery Gears of War.

Do tej pory tylko pierwsza część cyklu doczekała się odświeżonej wersji. Druga i trzecia - a także Judgement - nie są w ogóle dostępne na PC.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Komentarze