Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Gears 5 - sekrety i znajdźki: Nadchodzi zmiana (Akt 1, Rozdział 4)

Gdzie są wszystkie poukrywane przedmioty.

Poniżej spis wszystkich sekretów i znajdziek, które znajdują się w czwartym rozdziale pierwszego aktu kampanii fabularnej Gears 5. Prezentujemy listę z opisami i zdjęciami, aby łatwiej było odnaleźć przedmioty.

W tym rozdziale do znalezienia jest łącznie siedem znajdziek.

Notatka, nieśmiertelniki, pluszak - sekrety i znajdźki w Gears 5

Notatka dla personelu hotelu Bomah

Po przejściu przez zablokowaną bramę, wejdziesz do strefy załadunku. Przejdź na lewo po schodach, w kierunku ciężarówki, i wespnij się na stopień. W niewielkim pomieszczeniu, na stole, leży notatka.

Nieśmiertelniki Koalicji: Gear poległy w hotelu

W strefie załadunku przejdź przez niebieskie drzwi do ciemnego pomieszczenia. Nieśmiertelniki leżą na ziemi wprost ciebie, niedaleko poległego żołnierza.

Zagubiony pluszowy koń

Po spotkaniu z androidami, przejdź przez złote drzwi do pokoju z kwiatami na środku. Przejdź za kwiaty, a pod schodami znajdziesz pluszaka.

Letnia ulotka reprodukcyjna

W tym samym pokoju co poprzednia znajdźka, wejdź na górę po schodach. Podążaj dalej naprzód, aż zobaczysz fioletowe oznaczenia z napisem „Parents of Settlement 2”. Ulotkę znajdziesz na fioletowych stołach za znakami.

Tekst piosenki

Kiedy wkroczysz do teatru, idź dalej naprzód, aż dotrzesz do korytarza z drewnianą podłogą. Tam skręć w lewo do garderoby, a potem znowu w lewo, do mniejszego, pobocznego pomieszczenia. Dokument leży na stole po prawej.

Stara zapalniczka

Opuść garderobę i udaj się w kierunku obszaru za kulisami. Przejdź po niewielkich schodach do oświetlonych stołów naprzeciwko, a zapalniczkę znajdziesz na stole z popiersiem.

Rekwizyt - zwój z kanonem Octus

Kiedy znajdziesz się na scenie, przejdź dalej, do przeciwległej strony pomieszczenia. Na prawo od dźwigni sterującej kurtyną, leży rekwizyt - na skrzyni.

Następnie: Gears 5 - sekrety i znajdźki: Rekrutacja (Akt 2, Rozdział 1)

Spis treści: Gears 5 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Gears 5 - sekrety i znajdźki: To jest wojna (Akt 1, Rozdział 3)

O autorze
Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników.

Komentarze