Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Gears 5 - Dyplomacja (Akt 1, Rozdział 2)

Chwila oddechu.

W zadaniu Strzał w ciemności nasza grupa wykonywała misję na własną rękę, bez pozwolenia władz. Teraz bohater musi się z tego wytłumaczyć. Rozdział drugi jest zupełnie pozbawiony walki, to chwila na złapanie oddechu i poznanie historii.

Przejmiesz kontrolę nad bohaterem w laboratorium Braida. Możesz się rozejrzeć. Idź za naukowcem, który poleci, byś zebrał nową część do twojego drona (1).

Postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie i otwórz menu Jacka. Zainstalujesz moc Błysku, która pozwala oślepiać wrogów. Przejdź za Braidem do kolejnego pomieszczenia i weź dowolną broń.

Schowaj się za osłoną i wykonaj polecenie Braida dwukrotnie. Później odłóż broń, wracaj do laboratorium i wyjdź na korytarz. Po scence przejdź do zbrojowni naprzeciwko sali treningowej i zbierz komponent (2) z szafki. Kolejny jest z tyłu pomieszczenia.

Komponenty pozwalają ulepszać umiejętności Jacka. Teraz wiesz już, jak wyglądają. Włącz ikonę celu misji i podążaj w jej kierunku, by dotrzeć do biura pani minister, jednocześnie kończąc misję Dyplomacja. Pora na powrót do akcji.

Następnie: Gears 5 - To jest wojna (Akt 1, Rozdział 3)

Spis treści: Gears 5 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Gears 5 - Strzał w ciemno (Akt 1, Rozdział 1)

O autorze
Komentarze