Trials Rising

Trials Rising to powrót po pięciu latach i zaproszenie do najbardziej frustrującej, wymagającej i satysfakcjonującej przygody z motocyklami.

Trials Rising - Recenzja

RekomendacjaTrials Rising - Recenzja

Mniej futurystyczny, wciąż wciągający.

Wracamy do korzeni. Trials Rising porzuca wszelkie narracyjne fantazje na temat futurystycznych światów, postapokaliptycznych krain i skupia się na sednie, czyli na motocrossie i dobrej zabawie.

Studio RedLynx wraz z najnowszą częścią wraca do współczesności, by w ramach zabawy przedstawić prostą historię. Rozpoczynamy karierę jako kierowca motocyklowy, który przyłącza się do kolejnych konkursów motocrossowych i szuka sponsorów. W ten sposób przemierza cały świat, walcząc z coraz to bardziej zagmatwanymi i pokręconymi torami, które musi pokonać na dwóch kołach, unikając wywrotki.

Klasyczna już rozgrywka sama w sobie zbyt wiele się nie zmieniła. Motocyklista poruszający się na dwuwymiarowym torze musi nie tylko kontrolować gaz i hamulec, ale też balansować ciałem, by nie przewrócić się w trakcie podjeżdżania oraz zjeżdżania po stromych i fantazyjnie wygiętych rampach.

Czytaj więcej...

Otwarta beta Trials Rising ruszy 21 lutego

Firma Ubisoft poinformowała, że otwarta beta Trials Rising będzie dostępna dla wszystkich zainteresowanych graczy w dniach 21-25 lutego. Testowa wersja trafi na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch. Premiera gry 26 lutego.

W trakcie bety twórcy udostępnią 18 tras, w skład których wejdą 4 tory szkoleniowe uniwersytetu Trials.

Gracze pokierują 5 motocyklami - Squid, Rhino, Mantis, Helium i dwuosobowym Tandemem.

Czytaj więcej...