Shadow of the Tomb Raider Wiadomości

Niektórzy posiadacze pudełkowego Shadow of the Tomb Raider twierdzą, że ujrzeli inne zakończenie gry niż pozostali gracze. Twórcy potwierdzili, że przypadkowo wydali produkcję z porzuconą pierwotnie sceną po napisach.

Shadow of the Tomb Raider - pierwsze recenzje

Jest też premierowy zwiastun.

Zwieńczający trylogię przygód Lary Croft Shadow of the Tomb Raider debiutuje już 14 września. Opublikowano pierwsze recenzje, z których wyłania się obraz dopracowanej, a momentami zaskakującej na tle poprzednich odsłon serii gry.

Firma Square Enix na karcie produktu Shadow of the Tomb Raider - najnowszej odsłony cyklu o przygodach młodej Lary - na platformie Steam umieściła wymagania sprzętowe produkcji w wersji PC.

Trailer Shadow of the Tomb Raider pokazuje ataki z zaskoczenia

Firma Square Enix kontynuuje publikowanie krótkich zwiastunów koncentrujących się na różnych elementach Shadow of the Tomb Raider. Najnowszy trailer skupia się na walce.

Nagranie prezentuje różne sposoby eliminowania przeciwników, przy czym większość sprowadza się do atakowania nieprzyjaciół z zaskoczenia. Przykładowo w filmie bohaterka - niczym Predator - pozbywa się prześladowców z kryjówki w zaroślach.

Poza tym podopieczna potrafi zawiesić niczego niespodziewających się oponentów na drzewie. Ciekawostką jest możliwość doprowadzenia do sytuacji, gdy jeden z wrogów w panice zabija swoich towarzyszy.

Czytaj więcej...

Shadow of the Tomb Raider - opublikowano nowy gameplay

Przedstawiciele Square Enix opublikowali kilka minut rozgrywki z Shadow of the Tomb Raider. Gra debiutuje 14 września na Xbox One, PS4 i PC.

Nowy materiał pozwala przyjrzeć się Larze w dżungli - prawdopodobnie na Jukatanie. Bohaterka trafia na miejsce po katastrofie samolotu.

Twórcy zapowiedzieli jakiś czas temu, że z rozgrywką w dżungli związane jest kilka nowości - choćby różne kamuflaże do zastosowania. Gracze mogą liczyć też na najwięcej grobowców w cyklu.

Czytaj więcej...

Shadow of the Tomb Raider - nowy trailer gry

Zgodnie z wcześniejszymi obietnicami, Square Enix opublikowało nowy trailer Shadow of the Tomb Raider - kolejnej odsłony cyklu przedstawiającej początki kariery Lary Croft.

W zwiastunie nie zaprezentowano jednak żadnych fragmentów właściwej rozgrywki z produkcji. Materiał jest animacją, która zdaje się ukazywać podstawowe założenia powstającego projektu.

W filmie młoda Lara Croft ucieka przed uzbrojonymi w broń palną przeciwnikami. Ostatecznie postanawia jednak rozprawić się z wrogami, eliminując każdego z ukrycia, polując niczym Predator.

Czytaj więcej...