Rocket League Wiadomości

Na sequel Rocket League poczekamy - twórcy wolą rozwijać istniejącą grę

Twórcy Rocket League nie mają w planach kontynuacji, woląc skupić się na dalszym rozwoju istniejącej gry. Ujawniono także najnowsze dane na temat sprzedaży.

Jeremy Dunham, wiceprezes odpowiedzialnego za produkcję studia Psyonix, pojawił się w podcaście Kinda Funny Games, gdzie mówił o filozofii i planach swojego zespołu (dzięki, DSOGaming).

- Dlaczego mielibyśmy powiedzieć naszej ogromnej i stale rosnącej społeczności, że to, w co teraz grają, za 12 miesięcy będzie zapomniane, ale jednocześnie chcemy, żeby dali nam więcej pieniędzy i przeszli do nowej gry? - zapytał retorycznie menedżer.

Czytaj więcej...

Kilka dni temu Microsoft ujawnił, że zamierza umożliwić wspólną zabawę między posiadaczami Xboksów One i PC. W planach jest też rozgrywka z właścicielami PlayStation 4, o ile jednak Sony „przyjmie zaproszenie”. Firma skomentowała pomysł swojego konkurenta.

Rocket League otrzymało patch z trybem obserwatora i stadionem

Zręcznościowe Rocket League otrzymało wczoraj sporą aktualizację, wprowadzającą między innymi nowy stadion do samochodowych zmagań.

Dostępna na PC i PlayStation 4 łatka 1.04 dodaje też wsparcie dla debiutującego dzisiaj DLC - Supersonic Fury.

Nowa mapa z aktualizacji to Utopia Coliseum. Lokacja rozgrywa się na raczej standardowym stadionie i powinna być dobrze znana fanom pierwowzoru, czyli Supersonic Acrobatic Rocket-Powered Battle-Cars.

Czytaj więcej...

Oferta PlayStation Plus na lipiec

Rocket League, Rain, Styx: Master of Shadows i inne.

Przedstawiciele Sony ujawnili na oficjalnym blogu listę gier, które bez dodatkowych opłat pobiorą w lipcu subskrybenci usługi PlayStation Plus.