NieR: Automata Wiadomości

NieR: Automata pozwoli wskrzesić samego siebie - nowy gameplay

Na oficjalnym kanale PlayStation w serwisie YouTube pojawił się rozszerzony materiał wideo z gry akcji NieR: Automata na PS4. Zaprezentowano nie tylko dynamiczne potyczki, ale na oficjalnym blogu PlayStation ujawniono także interesujące podejście do śmierci postaci.

Główną bohaterką jest android YoRHa No. 2 Model B, lub też „2B” - w skrócie. Co stanie się, gdy kierowana przez nas postać nieuchronnie polegnie w jednym ze starć?

„Wspomnienia i dane są ładowane do nowego ciała, ponownie ruszającego do boju” - tłumaczą przedstawiciele Square Enix na oficjalnym blogu PlayStation.

Czytaj więcej...

Fragmenty gameplayu w nowym zwiastunie NieR: Automata

Fragmenty gameplayu w nowym zwiastunie NieR: Automata

Androidy w służbie ludzkości.

Firma Square Enix opublikowała nowy zwiastun gry akcji NieR: Automata. W przygotowanym materiale znalazły się fragmenty rozgrywki.

Nagranie przedstawia urywki z kilku walk, wśród których nie zabrakło pojedynków z bossami. Są też sceny ze skakaniem między platformami.

Trailer skupia się również na warstwie fabularnej. Akcja produkcji osadzona zostanie w odległym roku 11945, kiedy to ludzkość została wygnana z Ziemi przez przybyłe z innego świata potężne maszyny.

Czytaj więcej...

Gra akcji NieR: Automata z marcową datą premiery na PS4

AKTUALIZACJA: Gra ukaże się w Europie 10 marca.

Aktualizacja: Square Enix poinformowało na Twitterze, że nowy NieR zadebiutuje w Europie 10 marca. Warto zaznaczyć, że ogłoszenie dotyczy wersji na PlayStation 4 - wciąż nie wiadomo więc, czy edycja PC ukaże się w tym samym terminie.

Kwadrans z Nier: Automata

Broń, walka, eksploracja.

W internecie opublikowano fragmenty rozgrywki z Nier: Automata prezentowane podczas transmisji na żywo w programie PlayStation Underground.