Mortal Kombat 11 Wiadomości

Kudłaty ze Scooby-Doo nie trafi do Mortal Kombat 11

Twórcy studzą zapał miłośników bijatyki.

Kudłaty z kreskówki Scooby-Doo nie pojawi się w Mortal Kombat 11 jako grywalna postać - pomimo zorganizowanego przez miłośników postaci głosowania oraz udostępnienia przez jednego z twórców gry grafiki, przedstawiającej bohatera z czasie walki ze Scorpionem.

Mortal Kombat 11 - pierwszy gameplay i dużo informacji

Mortal Kombat 11 - pierwszy gameplay i dużo informacji

Postacie, nowe mechanizmy, modyfikacje i inne.

Podczas pokazu w Los Angeles deweloperzy z NetherRealm Studios zaprezentowali wiele nowych materiałów i informacji o Mortal Kombat 11 - w tym pierwszy gameplay, postacie i personalizację bohaterów.

Oprócz kultowych wojowników pokroju Scorpiona, Raidena, Sub-Zero i Sonii Blade (której głosu udzieliła wrestlerka Ronda Rousey), pojawią się nowe twarze - chociażby kontrolujący czas Geras. Powraca też dziki Baraka i wykorzystująca krew w charakterze broni Skarlet.

Według zapewnień NetherRealm, dzięki nowemu systemowi modyfikacji zmienimy wygląd każdej dostępnej postaci. Wpłyniemy też na preferowany przez bohatera styl walki.

Czytaj więcej...

Mortal Kombat 11 - wymagania na PC

Niezbyt wygórowane.

Firma Warner Bros. zaprezentowała wymagania sprzętowe Mortal Kombat 11 w wersji PC. Ujawnione przez koncern specyfikacje najnowszej odsłony cyklu bijatyk nie należą do wygórowanych.