Forza Horizon 4 Recenzje

Forza Horizon 4 - Recenzja

RekomendacjaForza Horizon 4 - Recenzja

Fenomenalna część kultowej serii.

Na pierwszy rzut oka Forza Horizon 4 nie różni się za bardzo od poprzedniej części serii. To jednak tylko pozory, które rozwiewane są systematycznie, wraz z kolejnymi godzinami zabawy. Należy także zaznaczyć, że już dwie ostatnie odsłony cyklu ocierały się o doskonałość, więc podobieństwo do poprzedników absolutnie nie jest czymś złym.

Forza Horizon 4 stawia na mocny początek, w którym jesteśmy bardzo szybko przeprowadzeni przez możliwości stawiane przez zmienne pory roku. Po prezentacji i kilku wyścigach wydaje się, że cała wirtualna Wielka Brytania stoi przed nami otworem. Nic bardziej mylnego - zanim zostaniemy zaproszeni na pierwszy festiwal, czeka nas kolejny etap.

Polega na ukończeniu kilku rodzajów wyścigów, co stanowi pewnego rodzaju prolog. Przy okazji wygrywając wyścigi i rozbijając tablice zbieramy tzw. punkty wpływu. Po zdobyciu ich określonej liczby następuje zmiana pory roku. Taki proces przechodzimy czterokrotnie, co zajmuje łącznie nawet 5-6 godzin. Dopiero wtedy rozpoczyna się „właściwa” gra.

Czytaj więcej...