Forza Horizon 4 Wiadomości

Forza Horizon 4 - Microsoft usuwa dwie emotki tańca z gry

W obawie przed ewentualnymi pozwami?

Najnowsza aktualizacja do Forza Horizon 4 usunęła z gry dwie emotki - Carlton i Floss. Choć Microsoft nie wypowiedział się na temat przyczyny decyzji, oba tańce były obiektem rozpraw sądowych między twórcami Fortnite a osobami roszczącymi prawo do układów (dzięki, Kotaku).

Forza Horizon 4 otrzyma edytor tras

W darmowej aktualizacji.

Studio Playground Games ujawniło plany związane z popremierowym rozwojem gry Forza Horizon 4. Deweloperzy poinformowali, że 25 października wydadzą darmową aktualizację wprowadzającą do tytułu edytor tras.

Forza Horizon 4 - demo jeszcze dziś

AKTUALIZACJA: demo już dostępne.

Aktualizacja [18:20] Wersja demonstracyjna gry jest już dostępna na konsole Xbox One i komputery osobiste. Wystarczy odnaleźć kartę produktu w Microsoft Store lub skorzystać z linka do karty w poniższej informacji.

Forza Horizon 4 - wymagania na PC

Niższe niż poprzedniej części.

W sklepie Microsoftu opublikowano oficjalne wymagania dla debiutującej 2 października Forzy Horizon 4. Twórcy gry zapowiadali, że nowa odsłona wyścigowej serii będzie wymagała słabszych podzespołów niż Forza Horizon 3. Deweloperzy dotrzymali obietnicy.

Forza Horizon 4 z obsługą trybu HDR na PC

W planach „szereg nowych ustawień graficznych”.

W rozmowie z serwisem PC Gamer dyrektor artystyczny w studiu Playground Games - Benjamin Penrose - ujawnił nowe detale na temat Forza Horizon 4 w wersji PC. Wydanie zaoferuje między innymi tryb HDR.

Forza Horizon 4 - mapa odtworzona przez internautów

Porównanie z mapami poprzednich części.

Podczas zorganizowanego kilka dni temu długiego pokazu rozgrywki z Forzy Horizon 4, zaprezentowano również mapę gry. Choć nie znajdziemy ujęcia z całym światem, internauci postanowili złączyć skrawki w całość. Przygotowali też porównanie z poprzednimi odsłonami cyklu.

Forza Horizon 4 - gameplay prezentuje jazdę latem

Forza Horizon 4 - gameplay prezentuje jazdę latem

Oraz opcje personalizacji i rozgrywkę w pojedynkę.

We wtorkowy wieczór studio Playground Games zorganizowało internetową prezentację, w trakcie której pokazano nowe fragmenty rozgrywki z gry Forza Horizon 4. Gameplay skupia się na jeździe latem.

We wspomnianym okresie przez większość czasu gracze doświadczą słonecznej pogody. Deweloperzy podkreślają jednak, że nie zabraknie opadów deszczu i burz, które pojawią się w losowych momentach.

Autorzy zaznaczają, że poszczególne rodzaje aktywności i konkurencji dostępne będą we wszystkich okresach, czyli wiosną, latem, jesienią i zimą. Pory roku - zmieniające się raz na tydzień - wpłyną jednak w określony sposób na prowadzenie danego wozu.

Czytaj więcej...

Forza Horizon 4 - ujawniono częściową listę pojazdów

Dzięki udostępnionym przedwcześnie plikom gry.

W miniony weekend część graczy, którzy złożyli zamówienie przedpremierowe na Forzę Horizon 4 w wersji PC, otrzymali możliwość pobrania danych gry. Dzięki temu odkryto samochody, jakie trafią do tytułu.