Far Cry 3 Wiadomości

Ubisoft rozważał produkcję „Far Cry 3.5”

Z pomysłu szybko zrezygnowano.

Przed rozpoczęciem prac nad Far Cry 4, Ubisoft rozważał różne pomysły na kontynuację serii. Wśród proponowanych konceptów znalazł o się także „Far Cry 3.5”, rozwijający wątki z trzeciej odsłony - ujawnił jeden z deweloperów.

Oferta PlayStation Plus na październik

M.in. Far Cry 3, Dragons Dogma: Dark Arisen i Street Fighter X Tekken na PS Vita.

Sony ogłosiło listę gier, dostępnych w październiku dla posiadaczy abonamentów PS Plus w PlayStation Network. Bez dodatkowych opłat ściągniemy m.in. Far Cry 3 od Ubisoftu, RPG Dragons Dogma: Dark Arisen czy bijatykę Street Fighter X Tekken na PS Vita.

Far Cry 3: Blood Dragon zadebiutuje 1 maja

Gra nie będzie wymagała pełnej wersji Far Cry 3. Ukaże się prawdopodobnie na PC i konsole.

Jak wynika z wpisu na stronie internetowej usługi Xbox Live Marketplace, gra Far Cry 3: Blood Dragon od Ubisoftu ukaże się już 1 maja.

Pierwsze screeny z Far Cry 3: Blood Dragon

Czym jest, a może czym nie jest tajemniczy projekt Ubisoftu - wciąż brak oficjalnej informacji.

Serwis All Games Beta dotarł do pierwszych screenshotów z Far Cry 3: Blood Dragon. Tajemniczy projekt ukaże się prawdopodobnie jako samodzielna gra, w dystrybucji cyfrowej.

Czym jest Far Cry 3: Blood Dragon?

Brazylijczycy klasyfikują tytuł - gra od 18 lat.

Brazylijska organizacja przyznająca kategorie wiekowe oceniła Far Cry 3: Blood Dragon i uznała, że jest to produkt odpowiedni dla odbiorców powyżej 18 roku życia - poinformowali nasi koledzy z BrasilGamera. Czym jest Blood Dragon? Tego jeszcze nie wiemy.

Nowy poziom trudności w patchu do Far Cry 3

Nowy poziom trudności w patchu do Far Cry 3

Dodatkowo, możliwość resetowania posterunków i nowe opcje przy tworzeniu map.

Ubisoft ogłosił część z planowanych zmian, które wkrótce zostaną wprowadzone do Far Cry 3. Otrzymamy możliwość zresetowania wszystkich zajętych posterunków oraz dodatkowy poziom trudności - Master.

Po zajęciu wszystkich posterunków i ukończeniu gry będziemy mogli „zresetować” obozy przeciwnika. Wrogowie ponownie zajmą swoje pozycje, a gracze będą mogli jeszcze raz spróbować je odbić. Stosowną opcję znajdziemy w menu gry. Wszystkie odblokowane misje poboczne i zadania z tablic z ogłoszeniami staną się nieaktywne.

Twórcy szykują także kolejny poziom trudności. Przeciwnicy staną się bardziej niebezpieczni, a zwierzęta bardziej agresywne. „Twoje umiejętności mistrza wyspy Rook Island zostaną przetestowane” - zapewnia producent na oficjalnym forum internetowym.

Czytaj więcej...

Sprzedaż w UK: Far Cry 3 na pierwszym miejscu

Po 6 tygodniach dominacji Black Ops II.

Po 6 tygodniach dominacji, Call of Duty: Black Ops II spadło z pierwszego miejsca listy sprzedaży w Wielkiej Brytanii. Grę Activision zastąpił Far Cry 3, któremu pomogły liczne promocje świąteczne.

Ubisoft tworzy RPG nowej generacji

Francuski wydawca zadebiutuje na rynku MMO?

Ubisoft Massive poszukuje pracowników z doświadczeniem w tworzeniu sieciowych gier RPG. Francuski wydawca ma w planach stworzenie tytułu na kolejną generację sprzętu.

Far Cry 3 gotowy; nie będzie kolejnych opóźnień

Wersja na PC też 29 listopada.

Far Cry 3 osiągnął „złoty status” - produkcja została zakończona, zarówno na Xboksa 360, PlayStation 3, jak i PC. Wszystkie ukażą się tego samego dnia. Zaplanowana na 29 listopada premiera odbędzie się bez dodatkowych opóźnień - czytamy na oficjalnej stronie Far Cry 3.