Far Cry 3 Wiadomości

Far Cry 3 w wersji PS4 i Xbox One zadebiutuje 29 maja

Początkowo w przepustce sezonowej do Far Cry 5.

Ubisoft ujawnił termin debiutu Far Cry 3 w zmierzającym na konsole PS4 i Xbox One wydaniu Classic Edition. Premiera gry zaplanowana jest na 29 maja, ale tego dnia dostęp uzyskają tylko nabywcy przepustki sezonowej do Far Cry 5.

Ubisoft rozważał produkcję „Far Cry 3.5”

Z pomysłu szybko zrezygnowano.

Przed rozpoczęciem prac nad Far Cry 4, Ubisoft rozważał różne pomysły na kontynuację serii. Wśród proponowanych konceptów znalazł o się także „Far Cry 3.5”, rozwijający wątki z trzeciej odsłony - ujawnił jeden z deweloperów.

Oferta PlayStation Plus na październik

M.in. Far Cry 3, Dragons Dogma: Dark Arisen i Street Fighter X Tekken na PS Vita.

Sony ogłosiło listę gier, dostępnych w październiku dla posiadaczy abonamentów PS Plus w PlayStation Network. Bez dodatkowych opłat ściągniemy m.in. Far Cry 3 od Ubisoftu, RPG Dragons Dogma: Dark Arisen czy bijatykę Street Fighter X Tekken na PS Vita.

Far Cry 3: Blood Dragon zadebiutuje 1 maja

Gra nie będzie wymagała pełnej wersji Far Cry 3. Ukaże się prawdopodobnie na PC i konsole.

Jak wynika z wpisu na stronie internetowej usługi Xbox Live Marketplace, gra Far Cry 3: Blood Dragon od Ubisoftu ukaże się już 1 maja.

Pierwsze screeny z Far Cry 3: Blood Dragon

Czym jest, a może czym nie jest tajemniczy projekt Ubisoftu - wciąż brak oficjalnej informacji.

Serwis All Games Beta dotarł do pierwszych screenshotów z Far Cry 3: Blood Dragon. Tajemniczy projekt ukaże się prawdopodobnie jako samodzielna gra, w dystrybucji cyfrowej.

Czym jest Far Cry 3: Blood Dragon?

Brazylijczycy klasyfikują tytuł - gra od 18 lat.

Brazylijska organizacja przyznająca kategorie wiekowe oceniła Far Cry 3: Blood Dragon i uznała, że jest to produkt odpowiedni dla odbiorców powyżej 18 roku życia - poinformowali nasi koledzy z BrasilGamera. Czym jest Blood Dragon? Tego jeszcze nie wiemy.

Nowy poziom trudności w patchu do Far Cry 3

Nowy poziom trudności w patchu do Far Cry 3

Dodatkowo, możliwość resetowania posterunków i nowe opcje przy tworzeniu map.

Ubisoft ogłosił część z planowanych zmian, które wkrótce zostaną wprowadzone do Far Cry 3. Otrzymamy możliwość zresetowania wszystkich zajętych posterunków oraz dodatkowy poziom trudności - Master.

Po zajęciu wszystkich posterunków i ukończeniu gry będziemy mogli „zresetować” obozy przeciwnika. Wrogowie ponownie zajmą swoje pozycje, a gracze będą mogli jeszcze raz spróbować je odbić. Stosowną opcję znajdziemy w menu gry. Wszystkie odblokowane misje poboczne i zadania z tablic z ogłoszeniami staną się nieaktywne.

Twórcy szykują także kolejny poziom trudności. Przeciwnicy staną się bardziej niebezpieczni, a zwierzęta bardziej agresywne. „Twoje umiejętności mistrza wyspy Rook Island zostaną przetestowane” - zapewnia producent na oficjalnym forum internetowym.

Czytaj więcej...

Sprzedaż w UK: Far Cry 3 na pierwszym miejscu

Po 6 tygodniach dominacji Black Ops II.

Po 6 tygodniach dominacji, Call of Duty: Black Ops II spadło z pierwszego miejsca listy sprzedaży w Wielkiej Brytanii. Grę Activision zastąpił Far Cry 3, któremu pomogły liczne promocje świąteczne.

Ubisoft tworzy RPG nowej generacji

Francuski wydawca zadebiutuje na rynku MMO?

Ubisoft Massive poszukuje pracowników z doświadczeniem w tworzeniu sieciowych gier RPG. Francuski wydawca ma w planach stworzenie tytułu na kolejną generację sprzętu.

Wydawca zaleca pobranie aktualizacji do Far Cry 3 na PC

Zestaw poprawek zapewni, że gra będzie działać  „optymalnie”.

Patch oznaczony numerem 1.01 jest niezbędny, aby Far Cry 3 na PC działał „optymalnie”. Ubisoft zaleca niezwłoczną aktualizację. Zestaw poprawek jest dostępny do pobrania od razu po włączeniu gry.

Far Cry 3 gotowy; nie będzie kolejnych opóźnień

Wersja na PC też 29 listopada.

Far Cry 3 osiągnął „złoty status” - produkcja została zakończona, zarówno na Xboksa 360, PlayStation 3, jak i PC. Wszystkie ukażą się tego samego dnia. Zaplanowana na 29 listopada premiera odbędzie się bez dodatkowych opóźnień - czytamy na oficjalnej stronie Far Cry 3.