Fallout 76 Wiadomości

Brytyjska firma Modiphus Entertainment poinformowała, że pracuje nad papierową grą RPG osadzoną w uniwersum rozwijanej obecnie przez Bethesdę serii Fallout. Premiera w 2020 roku.

Przedstawiciele firmy Bethesda ujawnili szczegóły na temat systemu warzenia i destylacji, który 12 marca trafi do sieciowego Fallout 76 w ramach pierwszej aktualizacji z cyklu Dzikie Appalachy.

Fallout 76 - gracz przypadkowo dostał się do zakazanej krypty

Poprosił Bethesdę, by go nie zbanowano.

Gracz o pseudonimie McStaken opisał na forum Reddit, jak przypadkiem dostał się do zapieczętowanej Krypty 63 - niedokończonego, zakazanego pomieszczenia w grze Fallout 76. Opublikował również zdjęcia z nietypowej lokacji, jednak teraz martwi się, że zostanie przez Bethesdę zbanowany.

Fallout 76 - beta PvP zaplanowana na marzec. Szczegóły trybu

Tryb PvP w Fallout 76 to Przetrwanie - poinformowała Bethesda na oficjalnym blogu. Wariant zadebiutuje najprawdopodobniej w marcu w fazie beta i nie będzie zawierał ograniczeń występujących w podstawowej rozgrywce.

W Przetrwaniu każda osoba nie należąca do drużyny automatycznie staje się wrogiem. Można więc eliminować wszystkich graczy, bez ograniczeń dotyczących zadawanych obrażeń.

Nie zabraknie systemu skalowania, by pomóc nowym zawodnikom w walce z weteranami, ale osoba mająca na wyposażeniu lepsze bronie i więcej amunicji zawsze będzie miała przewagę.

Czytaj więcej...

W Fallout 76 znaleziono „pokój deweloperski”

Pomieszczenie z niewydanymi przedmiotami i postacią niezależną.

Gracze Fallout 76 na forum Reddit informują, że podczas rozgrywki natrafili na „pokój deweloperski” - ukryty obszar służący twórcom do testowania różnych elementów wyposażenia dla prowadzonego bohatera.

Bethesda: w Fallout 76 grają miliony

Wydawca dziękuje za wsparcie.

Przedstawiciele firmy Bethesda we wpisie poświęconym nadchodzącym zmianom do Fallout 76 poinformowali, że obecnie w nastawioną na sieciowe zmagania produkcję grają „miliony”.

Fallout 76 z interaktywną mapą od fana

Dostępną w przeglądarce i na telefonie z Androidem.

Jeden z fanów wydanego niedawno Fallout 76 - użytkownik forum Reddit o pseudonimie RusskiePotato - przygotował interaktywną mapę położonego w Wirginii Zachodniej regionu Appalachów.

Serwery Fallout 76 dostępne na PC

Oraz na konsolach w części regionów.

Oficjalna premiera finalnej wersji Fallout 76 dopiero jutro - 14 listopada - ale okazuje się, że deweloperzy z Bethesdy uruchomili już serwery nastawionej na wieloosobową rozgrywkę produkcji.

Fallout 76 - Rick i Morty z popularnej kreskówki grali w wersję beta

Przedstawiciele Bethesdy zorganizowali niedawno wyjątkową transmisję na żywo z gry Fallout 76. Wyjątkową nie tylko dlatego, że jednym z uczestników był Ninja - najpopularniejszy streamer na platformie Twitch. W zabawie wzięły też udział postacie z kreskówki.

Gwiazdy serialu „Rick & Morty” współpracowali z Ninją, a także innym streamerem o pseudonimie Logic. Awatarem Ricka i Morty'ego kierował aktor Justin Roiland, który podkłada głos obydwu bohaterom.

Zobacz: Fallout 76 - Poradnik, Solucja

Czytaj więcej...

Fallout 76 - ujawniono terminy testów beta

Fallout 76 - ujawniono terminy testów beta

W planach kilka sesji na PC, PS4 i Xbox One.

Przedstawiciele firmy Bethesda ujawnili dokładne terminy i godziny, w których dostępna będzie beta Fallout 76 na PC, PS4 i Xbox One. W planach jest kilka sesji umożliwiających sprawdzenie gry.

Testy na komputerach i konsoli Sony rozpoczną się 31 października o 1:00 w nocy czasu polskiego, przy czym „okienko” potrwa przez 4 godziny. Wówczas szansę zabawy otrzymają też posiadacze platformy Microsoftu, którzy pograją także dzisiaj (o 23:00) i jutro (18:00).

Pełny terminarz prezentuje się następująco:

Czytaj więcej...

Przedstawiciele firmy Bethesda na łamach FAQ dedykowanemu testom beta Fallout 76 ujawnili wymagania sprzętowe nastawionej na sieciowe zmagania produkcji w wersji PC.

Chris Avellone, znany projektant i scenarzysta, który pracował między innymi przy Fallout: New Vegas, Fallout 2, Planescape: Torment czy Icewind Dale, pochwalił pomysł Bethesdy na nową odsłonę postapokaliptycznej serii.

Fallout 76 - ujawniono mapę gry

Wirginia Zachodnia w wersji postapokaliptycznej.

W trakcie zorganizowanej niedawno dla przedstawicieli mediów prezentacji Fallout 76 deweloperzy z Bethesdy ujawnili pełną mapę nastawionej na sieciową rozgrywkę produkcji.

Gameplay z Fallout 76 prezentuje początek przygody

Nasi koledzy z brytyjskiego Eurogamera opublikowali materiał prezentujący pierwsze 40 minut rozgrywki z nastawionego na sieciową zabawę Fallout 76. Nagranie zarejestrowano na konsoli Xbox One X.

Film rozpoczyna się od stworzenia własnej postaci. Przygotowany przez twórców edytor jest mocno rozbudowany - pozwala nie tylko wybrać twarz wraz ze stosownymi zdobieniami (w tym bliznami), ale też zdecydować o budowie ciała.

Zmagania rozpoczynają się w tytułowym schronie 76, w którym można zebrać pierwsze przedmioty przydatne w dalszej przygodzie. Po chwili gracz wraz ze swoim bohaterem wychodzi na zewnątrz, gdzie czekają pozostali użytkownicy.

Czytaj więcej...

Fallout 76 z mieczem w kształcie gitary

Plus: informacje o wylogowywaniu.

Deweloperzy odpowiedzialni za nastawione na rozgrywkę sieciową Fallout 76 w serii wpisów opublikowanych na Twitterze ujawnili kilka nowych szczegółów na temat produkcji.

Bethesda: Fallout 76 będzie trwał wiecznie

Nieskończony cykl „życia” gry?

Fallout 76 to pierwsza gra z serii, która stawia na rozgrywkę multiplayer i długie wspieranie popremierowe. W wywiadzie dla GameSpot, Pete Hines - wiceszef działu marketingu Bethesdy - stwierdził, że koniec gry nie nadejdzie.

Twórcy Fallout 76 o roli bomby atomowej w fabule

Szczegóły na temat historii - możliwe spoilery.

Fallout 76 położy nacisk na zabawę wieloosobową, ale produkcja zaoferuje rozbudowaną opowieść. Twórcy z firmy Bethesda przedstawili nowe detale na temat przygotowywanej kampanii fabularnej.

Bethesda obawia się premiery Fallout 76

Firma wie, że bezproblemowy start nie jest możliwy.

Fallout 76 - w przeciwieństwie do poprzednich odsłon cyklu - położy nacisk na zmagania sieciowe. Twórcy nie ukrywają, że w związku z tym mają wiele obaw.

Zwiastun Fallout 76 prezentuje budowanie baz

Oraz nowego przeciwnika i nuklearny wybuch.

Przedstawiciele Bethesda Softworks opublikowali na YouTube materiał z Fallout 76. Film przybliża działanie urządzenia o nazwie C.A.M.P., czyli Mobilnej Platformy Montażu i Budowania, służącej do konstruowania baz.

Mod do Fallout 4 upodabnia grę do Fallout 76

Niewiele postaci, polujący na gracza wrogowie i bomba atomowa.

Internauta posługujący się pseudonimem SKK50 przygotował dosyć nietypową modyfikację do Fallout 4 - mod upodabnia produkcję do zapowiedzianego niedawno Fallout 76.

Fallout 76 w kolejnym zwiastunie

Świat 4 razy większy niż Fallout 4.

Na konferencji Microsoftu przed E3 zaprezentowano pierwszy pełnoprawny trailer Fallout 76. To prequel wszystkich historii opowiedzianych w serii, który przeniesie graczy do zachodniej Wirginii.