Fallout 76 Artykuły

ArtykułFallout 76 okiem samotnego wędrowca

Czy przygoda bez znajomych ma sens?

Fallout 76 jest grą tworzoną z myślą o zabawie online, a marketingowi najczęściej towarzyszyły obrazki kooperacyjnej rozrywki w gronie znajomych. Mimo to, możliwa jest samotna rozgrywka - a właśnie taką preferuję niemal od zawsze. Szczególnie w grach postapokaliptycznych.

Najnowsza odsłona serii Fallout ujrzy światło dzienne już 14 listopada, jednak nie będzie to tradycyjna część cyklu, który do tej pory skupiał się wyłącznie na kampanii dla pojedynczego gracza. Tym razem Bethesda postawiła na przeżywanie historii z grupą przyjaciół, choć rozgrywka solo wciąż jest możliwa.

ArtykułFallout 76 to przyjemny kompromis

Trzy godziny w postapokaliptycznej Wirginii Zachodniej.

John Hersey określił wybuch bomby atomowej w swoim reportażu o Hiroszimie jako coś, co jednocześnie dzieli i łączy. Przedstawił to wydarzenie jako punkt scalający życie sześciu zupełnie różnych osób - obcych, połączonych jednak na zawsze 6 sierpnia 1945 roku o godzinie 8:15.

Fallout 76 beta - kiedy start, najważniejsze informacje

Fallout 76 debiutuje 14 listopada, ale przed premierą Bethesda zorganizuje testy beta gry. Wszelkie informacje na ich temat zbieramy w niniejszym artykule.

Tutaj dowiecie się, na jakich platformach zagracie w Fallout 76 przed premierą, a także kiedy rozpocznie się beta i do kiedy potrwa. Opisujemy też najważniejsze elementy testowej wersji.

Przypomnijmy, że Fallout 76 to nietypowa odsłona cyklu Fallout - bo jest grą online. Skupimy się na eksploracji, możliwa będzie kooperacja, a nawet spotkanie obcych graczy podczas zwiedzania świata.

Czytaj więcej...