Darksiders 3 Poradniki

Darksiders 3 - znajdźki i sekrety: Kręte klify, Kącik z wiertłem

Wszystkie ukryte przedmioty w pierwszych etapach krainy górników.

Furia dociera do Szramy, by ostatecznie zmierzyć się z Gniewem. To ostatnia nowa kraina, jaką przyjdzie zwiedzić bohaterce. Wrogowie w górniczej lokacji są silni, często stosują ataki dystansowe i przywołują pomocników. Nie zabrakło również zagadek środowiskowych.

Darksiders 3 - znajdźki i sekrety: Głębiny

Wszystkie przedmioty w podwodnym obszarze i zalanym torowisku.

W poszukiwaniu Łakomstwa, Furia udaje się do Głębin, by zbadać sekrety podwodnej krainy. Znajdziesz to sporo zatopionych ruin, dlatego niezbędna jest tutaj forma Esencji Energii, aby swobodnie poruszać się po dnie.

Darksiders 3 - znajdźki i sekrety: Drzewo wisielca, Zatopiona dzielnica

Wszystkie ukryte przedmioty w okolicach toksycznych zbiorników.

W okolicach drzewa wisielca i Zatopionej dzielnicy znajduje się wielu przeciwników, dlatego pamiętaj, by mieć się na baczności. Uważaj również na toksyczne sadzawki - gdy Furia ma kontakt z trującym płynem, błyskawicznie traci zdrowie. Forma Esencji Bezruchu niestety nie pozwala na tworzenie lodowej pokrywy na takiej wodzie.

Darksiders 3 - znajdźki i sekrety: Gnijąca sadzawka

Wszystkie ukryte przedmioty w drodze do Uziela i siedziby aniołów.

Aby dotrzeć do Archanioła Uziela, musisz przejść przez Gnijącą sadzawkę - jeden z obszarów zlokalizowanych na Ziemi Kości. Gdy dotrzesz do siedziby wysłanników niebios, zbadaj dokładnie całe pomieszczenie, bowiem znajdziesz tam kilka cennych przedmiotów.

Darksiders 3 - zakończenie: walka z Pychą i Zazdrością

Misja główna: odkrywamy tajemnice Grzechów Głównych i Rady Spopielonych

Ostatni etap przygody składa się z walk, które stanowią niemałe wyzwanie. Jeśli do tej pory ignorowałeś eksplorację i skupiałeś się głównie na postępach w fabule, zalecamy powrót do znanych obszarów i dokładne zbadanie lokacji, by pozbierać przedmioty i zarobić nieco dusz.

Darksiders 3 - znajdźki i sekrety: Monstrualne truchło

Wszystkie ukryte przedmioty w pierwszym etapie Ziemi kości.

Monstrualne truchło to pierwsza Żmijowa jama na Ziemi kości, jaką przyjdzie ci odwiedzić. Znajdziesz tu kilka ukrytych przejść prowadzących do innych obszarów, jednak przy pierwszej wizycie nie będziesz mógł z nich skorzystać ze względu na ograniczone moce.

Darksiders 3 - znajdźki i sekrety: Północny kraniec

Wszystkie ukryte przedmioty w okolicach zrujnowanego kościoła.

Północny Kraniec to miejsce, w którym po raz pierwszy Furia spotyka Pychę, jednak pojedynek z Grzechem następuje dopiero pod koniec gry. Obszar na pierwszy rzut oka nie jest rozległy, ale sieć kościelnych podziemi skrywa znacznie więcej tajemnic, niż się początkowo wydaje.

Darksiders 3 - znajdźki i sekrety: Rezerwuar, Splątana grota

Wszystkie ukryte przedmioty w zapomnianym zbiorniku wodnym i pajęczych tunelach.

Do Rezerwuaru i Splątanej groty trafisz podczas poszukiwań Lenistwa. Aby dotrzeć do zbiornika i sieci kanałów, muisz przejść przez Zniszczoną stację. Jeśli nie chcesz pominąć żadnych przedmiotów po drodze, zajrzyj na stronę Darksiders 3 - znajdźki i sekrety: Zniszczona stacja.

Darksiders 3 - znajdźki i sekrety: Korytarz, Atrium Chciwości

Wszystkie ukryte przedmioty w zrujnowanym muzeum.

Muzeum to miejsce, w którym Chciwość urządziła sobie kryjówkę pełną różnych znalezisk. Furia trafia do lokacji zaraz po rozwiązaniu zagadek środowiskowych w Katakumbach. Ukrytych przedmiotów jest tu niewiele - większość leży na widoku i nie sposób ich nie zauważyć.

Darksiders 3 - znajdźki i sekrety: Zniszczona stacja

Wszystkie ukryte przedmioty w opanowanej przez potwory stacji.

Zniszczona stacja to rozległy obszar, który stanowi łącznik pomiędzy kilkoma innymi terenami. Do lokacji będziesz wracał kilkukrotnie podczas postępów w wątku fabularnym. To także siedlisko dwóch Grzechów Głównych - Gniewu i Łakomstwa.

Darksiders 3 - znajdźki i sekrety: Wylęgarnia

Wszystkie ukryte przedmioty w pierwszej części Zaświatów.

Do Wylęgarni trafiamy przechodząc przez niewielki tunel, zaraz po pierwszej wizycie na Rozdrożach. Obszar nie jest duży i składa się z prostych korytarzy bez odnóg, dlatego trudno się w nim zgubić.

Darksiders 3 - Poradnik, Solucja

Opis przejścia, wszystkie znajdźki i sekrety, porady ogólne.

Witamy w solucji i poradniku do Darksiders 3. W niniejszej publikacji znajdziecie objaśnienia mechaniki rozgrywki i interfejsu, a także kompletną solucję z opisem dotarcia do wszystkich Grzechów Głównych oraz taktykami na ich pokonanie.

Darksiders 3 - znajdźki i sekrety: Rozdroża

Wszystkie ukryte przedmioty na skrzyżowaniu.

Korzystając z windy w Kuźni Twórcy, trafisz na Rozdroża. W lokacji wiele przedmiotów leży na wierzchu, dlatego gdy tylko pozbędziesz się wszystkich wrogów, swobodnie zwiedź obszar i pozbieraj co się da.

Darksiders 3 - drugie spotkanie z Gniewem

Misja główna: wyrównujemy rachunki z potężnym Grzechem.

Furia dotarła do Szramy - krainy górników pełnej demonicznych potworów. To także miejsce aktualnej pozycji Gniewu, którego, jak się okazało, bohaterka nie pokonała ostatecznie.

Darksiders 3 - Droga do Szramy

Misja główna: odnajdujemy krainę górników.

Ostatnim razem Furia stoczyła podwodną walkę z Łakomstwem i zamknęła Grzech w talizmanie. Władca Podziemi ofiarował bohaterce moc Esencji Bezruchu, dzięki której może władać lodem i korzystać ze specjalnych ścian z polem.

Darksiders 3 - rodzaje broni i lista ruchów, kombosy

Kolce, Łańcuchy, Lanca, Młot i Ostrze Pogardy.

Na początku gry poznajemy Furię w swojej domyślnej formie Jeźdźca Apokalipsy. Na starcie dysponuje bronią o nazwie Kolce Pogardy, które towarzyszą bohaterce zawsze, nawet podczas zmiany formy Esencji. Podstawowy atak orężem wykonujemy lewym przyciskiem myszy.

Darksiders 3 - znajdźki i sekrety: Drapacz chmur

Wszystkie ukryte przedmioty w ruinach wieżowca.

Do Żmijowej jamy Drapacz chmur docieramy prosto z Zachodniego krańca. To właśnie tutaj po raz pierwszy Furia spotyka Vulgrima - demonicznego handlarza, który za dusze sprzedaje przedmioty oraz wymienia walutę na punkty atrybutów.

Darksiders 3 - znajdźki i sekrety: Zachodni kraniec

Lokalizacja przedmiotów jednorazowych i składników.

Zachodni Kraniec jest pierwszym obszarem z własną Żmijową jamą. Lokacja zawiera kilka zablokowanych przejść, do których możemy wrócić tylko wówczas, gdy Furia zdobędzie odpowiednie moce od Władcy Podziemi i przybierze określone formy Esencji.

Darksiders 3: Poszukiwania Łakomstwa

Misja główna: Zwiedzamy Głębiny i walczymy z Grzechem.

Po pokonaniu Żądz, Furia kontynuuje swoją misję zlikwidowania Siedmiu Grzechów Głównych. Tym razem zmierzy się Łakomstwem, które miała okazję spotkać przed walką z Żądzami.

Darksiders 3 - Spotkanie z Żądzami

Misja główna: wypełniamy warunki umowy z Uzielem.

Przemierzając tereny niebiańskich istot, Furia spotkała Archanioła Uziela, z którym zawarła pakt. Kolejnym zadaniem bohaterki jest odnalezienie wiodących na pokuszenie Żądz i zdobycie informacji, w jaki sposób wskrzeszają anioły i demony jako nieumarłych.

Darksiders 3 - Spotkanie z Uzielem

Misja główna: udajemy się do siedziby aniołów

Po pokonaniu Chciwości pod postacią wielkiego chrząszcza, Furia musi się udać do całkiem nowych lokacji, w których rezydują zastępy aniołów. Niestety, wśród nich znajdą się także osobniki nie pałające zbytnią sympatią do bohaterki. Poprzednim zadaniem było Poszukiwania Lenistwa i choć celem nadal jest odnalezienie kolejnego Grzechu, plany Furii nieco ulegną zmianie za sprawą Archanioła Uziela.

Darksiders 3 - Poszukiwania Lenistwa

Misja główna: Rezeruwar i walka z leniwym Grzechem.

Po pokonaniu Chciwości, Furia trafiła na Północny i Południowy Kraniec, gdzie pod ruinami kościoła spotkała Pychę. Po krótkiej rozmowie, Grzech otworzył tajemniczy portal, jednak na razie bohaterka nie miała możliwości walki z pewnym siebie przeciwnikiem.

Darksiders 3 - Spotkanie z Pychą

Misja główna: Północny i Południowy Kraniec.

W ramach poprzedniej części zadania, Poszukiwania Chciwości: Korytarz i Atrium, Furia pokonała Chciwość, która urządziła sobie śmietnisko w ruinach starego muzeum. Po walce bohaterka została przeniesiona do krainy Władcy Podziemi, gdzie otrzymała moc Burzy i od tej pory jest zdolna przybierać nową formę oraz korzystać z Lancy pogardy.

Darksiders 3 - Poszukiwania Chciwości: Korytarz i Atrium

Misja główna: zwiedzamy Muzeum i konfrontujemy się z Chciwością.

W ramach poprzedniej części zadania, Poszukiwania Chciwości: Katakumby, zwiedziliśmy wspomniane Katakumby i rozwiązaliśmy kilka zagadek środowiskowych. Następne obszary będą naszpikowane pułapkami i sprytnymi demonami uprzykrzającymi życie Furii atakami z dystansu.

Darksiders 3 - Poszukiwania Chciwości: Katakumby

Misja główna: eksplorujemy zapomniane obszary.

Po pierwszej części zadania, Poszukiwania Chciwości: Komnata Władcy Podziemi, kontynuujemy polowanie na trzeci Grzech Główny - Furia skutecznie wykorzystuje formę Esencji Ognia. W podróży do kolejnej Żmijowej jamy, czeka na ciebie kilka zagadek środowiskowych oraz wielu przeciwników do pokonania.

Darksiders 3 - Poszukiwania Chciwości: Komnata Władcy Podziemi

Misja główna: rozpoczynamy poszukiwania zachłannego Grzechu.

W poprzednim zadaniu, Poszukiwania Gniewu: Wylęgarnia, Zniszczona Stacja, pokonaliśmy Gniew i zamknęliśmy w talizmanie. Furia przeniosła się do krainy Władcy Podziemi i otrzymała dar Esencji Ognia - wyjątkową moc - oraz broń o nazwie Łańcuchy Pogardy.

Darksiders 3 - Poszukiwania Gniewu: początek

Misja główna: Zachodni Kraniec, Schronienie: Drapacz Chmur, Kuźnia Twórcy.

W poprzednim zadaniu, Polowanie na Zazdrość, Furii udało się pokonać właśnie tytułową Zazdrość. W poszukiwaniu kolejnych Grzechów Głównych musi stawić czoła coraz mocniejszym przeciwnikom, a podczas następnych przystanków pozna Vulgrima - demonicznego handlarza oraz Twórcę.

Darksiders 3 - Polowanie na Zazdrość

Misja główna: rozpoczęcie przygody.

Pierwsza misja Darksiders 3 ma charakter samouczka, w poznasz podstawy odnośnie kontrolowania postaci oraz walki w zwarciu. System na bieżąco będzie wyświetlał podpowiedzi - znajdują się one na środku ekranu, wiec trudno je przegapić.

Darksiders 3 - ulepszanie broni: Kuźnia Twórcy

Zwiększamy parametry broni Furii.

W Darksiders 3 Furia dysponuje pięcioma broniami, które można ulepszać u Twórcy - potężnego kowala zdolnego do modyfikacji posiadanej przez bohaterkę broni. Aby skorzystać z usług mistrza, najpierw musisz pokonać Gniew - drugi z kolei Grzech Główny.