Battlefield 5 Wiadomości

Battlefield 5 battle royale: materiał wideo z samouczka trybu. Pierwszy gameplay

Do sieci trafił pierwszy materiał wideo z Firestorm, czyli trybu battle royale w Battlefield 5. Film nie jest oficjalnie opublikowany przez wydawcę, ale autentyczność nie pozostawia złudzeń.

To pierwsza okazja, żeby zobaczyć nowy tryb w akcji. Do tej pory poznaliśmy tylko szereg nieoficjalnych informacji, które znajdują potwierdzenie w filmie instruktażowym. Mowa między innymi o obecności helikopterów.

Zgodnie z wypowiedzią narratora, wprowadzającego w zasady trybu, zagramy w pojedynkę, w parach lub w zespole czteroosobowym. Rozpoczynamy standardowo - od skoku ze spadochronem i wybrania miejsca lądowania.

Czytaj więcej...

Przedstawiciele EA podczas spotkania z inwestorami - towarzyszącego publikacji najnowszego raportu finansowego wydawcy - ogłosili, że strzelanka Battlefield 5 sprzedała się poniżej oczekiwań.

Trailer Battlefield 5 prezentuje niemiecki epizod fabularny i nową mapę trybu online

Deweloperzy z DICE przygotowali nowy zwiastun Battlefield 5 - skupia się on na nowej aktualizacji, która już 4 grudnia wprowadzi do strzelanki dodatkową zawartość.

Gracze otrzymają epizod Wojennych Opowieści, w którym przedstawione zostały losy niemieckiego oficera dowodzącego załogą Tygrysa. Poza tym, do trybu sieciowego trafi mapa Panzerstorm.

Nowa lokacja zaoferuje aż 7 slotów na pojazdy pancerne każdej stronie konfliktu. Mapa została stworzona z myślą o starciach czołgów.

Czytaj więcej...

Battlefield 5 - oceny i opinie mediów

Bardzo dobra, ale niedokończona gra.

Dziś - 20 listopada - debiutuje Battlefield 5, czyli najnowsza odsłona strzelanki od studia EA Dice. Najważniejsze media i serwisy zdążyły już wyrazić swoje zdanie na temat gry, dlatego zebraliśmy wybrane opinie i oceny.

Zwiastun Battlefield 5 przypomina o premierze

Efektowna II wojna światowa.

Przedstawiciele firmy EA i deweloperzy ze studia DICE opublikowali nowy zwiastun Battlefield 5. Trailer przypomina o zbliżającej się premierze tegorocznej odsłony słynnego cyklu strzelanek.

Battlefield 5 - wymagania na PC

Trzy konfiguracje.

Deweloperzy ze studia DICE zaprezentowali ostateczne wymagania sprzętowe Battlefield 5 w wersji PC. Twórcy przygotowali trzy konfiguracje, w tym przeznaczone do zabawy z techniką oświetlenia raytracing.

Battlefield 5 - próbka polskiego dubbingu

Krzyki, przekleństwa i... ciężarki.

Polski oddział Electronic Arts opublikował materiał prezentujący rodzimą lokalizację Battlefield 5. Aby zapewnić odpowiednią jakość dubbingu, aktorzy wczuwali się w rolę, wykorzystując do tego między innymi ciężarki.

Battlefield 5 otrzyma transakcje cyfrowe po premierze

Twórcy obiecują, że nie wpłyną na rozgrywkę.

Deweloperzy ze studia DICE ujawnili szczegóły na temat ekonomii i systemu postępów w Battlefield 5. Okazuje się, że gra otrzyma transakcje cyfrowe, ale dopiero kilka tygodni po premierze, gdy użytkownicy zapoznają się z tytułem.

Gameplay z Battlefield 5 prezentuje kampanię fabularną

Gameplay z Battlefield 5 prezentuje kampanię fabularną

Rozdziały w Norwegii, Afryce Północnej i Francji.

Dziennikarze magazynu Game Informer opublikowali materiał prezentujący fragmenty rozgrywki z trzech rozdziałów kampanii fabularnej osadzonego w czasach II wojny światowej Battlefield 5.

Pierwsza misja toczy się w śnieżnej Norwegii, gdzie gracz - przemieszczający się na nartach - najpierw musi odnaleźć zaginionego żołnierza ruchu oporu, a później przeprowadzić rekonesans w bazach wroga. Część celów można zrealizować w dowolnej kolejności.

Drugi rozdział rozgrywa się z kolei w Afryce Północnej. Co ciekawe, pokazane w filmie sekwencje z obu wymienionych epizodów koncentrują się na działaniu po cichu - prowadzona postać eliminuje przeciwników bezszelestnie, korzystając na przykład z noża.

Czytaj więcej...

Battlefield 5 - tryb battle royale to Firestorm

Zmagania 64 graczy w pierścieniu ognia.

Electronic Arts opublikowało materiał prezentujący najważniejsze informacje o strzelance Battlefield 5. W filmie ujawniono pierwsze detale na temat trybu battle royale, który pojawi się w grze.

Battlefield V - wymagania otwartych testów beta na PC

Battlefield V - wymagania otwartych testów beta na PC

Kilka różnic względem wersji alfa.

Deweloperzy ze studia DICE zaprezentowali wymagania sprzętowe Battlefield V przeznaczone do rozpoczynającej się w przyszłym tygodniu otwartej bety powstającej strzelanki.

Twórcy wprowadzili kilka zmian względem konfiguracji zalecanych w zamkniętych testach alfa. Przykładowo w niskiej specyfikacji procesor AMD FX-8350 zastąpił AMD FX-6350, a w rekomendowanej zwiększono ilość potrzebnej pamięci RAM - z 12 GB do 16 GB.

Battlefield V - minimalne wymagania sprzętowe otwartej bety:

Czytaj więcej...

Battlefield V - premiera opóźniona do 20 listopada

DICE chce wprowadzić „finalne szlify”.

Przedstawiciele Electronic Arts poinformowali o opóźnieniu premiery Battlefield V. Gra ukaże się 20 listopada, a więc miesiąc później niż planowano - pierwotnie produkcja miała zadebiutować 19 października.

Battlefield V w materiale od Digital Foundry

Ewolucja zamiast rewolucji.

Digital Foundry poddało analizie wersję alfa Battlefield V - dostępnej w ramach trwających obecnie na PC zamkniętych testów kolejnej odsłony cyklu strzelanek rozwijanego przez studio DICE.

Battlefield V - gameplay prezentuje tryb Podboju

W miniony czwartek wystartowała zamknięta alfa Battlefield V. Na uczestników testów EA nie nałożyło żadnych ograniczeń, dzięki czemu zaczęły pojawiać się materiały z rozgrywki.

Internauta o pseudonimie alvin sluis opublikował trwające nieco ponad 20 minut nagranie, które prezentuje zmagania w trybie Podboju. Starcia toczą się na zaśnieżonej mapie zlokalizowanej na terenie Norwegii.

Film zarejestrowano w najwyższych ustawieniach graficznych (tak zwanych ultra) i w 60 klatkach na sekundę. Oczywiście w obecnej formie projekt nie jest ukończony, więc wiele elementów - w tym animacje walki wręcz i część interfejsu - mają charakter tymczasowy.

Czytaj więcej...

Trailer Battlefield V przedstawia fragmenty rozgrywki

Podczas konferencji EA Play przedstawiciele studia DICE zaprezentowali krótki zwiastun Battlefield V, skupiający się na trybie wieloosobowym.

Materiał pozwala przyjrzeć się fragmentom rozgrywki, choć nie zabrakło też wyreżyserowanych scen. Można jednak przyjrzeć się uzbrojeniu, umundurowaniu i destrukcji.

Prezentowany mecz rozgrywa się na mapie w Norwegii.

Czytaj więcej...

Battlefield V z trybem battle royale

Potwierdzają się doniesienia.

Na konferencji EA poprzedzającej E3 2018 przedstawiciele DICE zapowiedzieli, że Battlefield V zaoferuje trybe battle royale. Potwierdzili tym samym nieoficjalne doniesienia, które słyszeliśmy już wcześniej.

Battlefield V - wymagania na PC

W pracach nad wersją komputerową pomaga Nvidia.

Firma Electronic Arts na karcie produktu powstającej strzelanki Battlefield V w cyfrowym sklepie Origin zamieściła wymagania sprzętowe zaprezentowanej wczoraj gry w wersji PC.

Battlefield V - II wojna światowa potwierdzona. Jest pierwszy trailer

Przedstawiciele EA oraz studia DICE po raz pierwszy zaprezentowali strzelankę Battlefield V. Pierwszy zwiastun potwierdza, że akcja osadzona jest w czasach II wojny światowej.

Premierę ustalono na 19 października. Gra trafi na PS4, Xbox One i PC.

Powróci tryb Operacji, który polubili użytkownicy Battlefielda 1. W grze znajdzie się także specjalny tryb kooperacji, który ostatnio pojawił się w Battlefield 3.

Czytaj więcej...