Battlefield 5 Artykuły

Battlefield 5 - otwarta beta, kiedy start

ArtykułBattlefield 5 - otwarta beta, kiedy start

Początek i koniec testów. Wszystkie szczegóły.

Zgodnie z obietnicami, twórcy ze studia DICE organizują otwarte testy beta Battlefield 5. Grę mogą więc przetestować wszyscy gracze, na dowolnej platformie sprzętowej.

Poniżej znajdziecie dokładne informacje na temat wczesnego dostępu do testów, a także daty i godziny startu bety oraz jej zakończenia.

Beta pozwala rozegrać mecze na mapach w Norwegii oraz w Rotterdamie. Dostępne tryby gry to Podbój oraz Wielkie Operacje. Otrzymujemy po kilka rodzajów broni dla każdej z 4 klas oraz kilka pojazdów.

Czytaj więcej...

Battlefield V - między trailerem a rozgrywką

Pierwszy trailer Battlefield V spotkał się z mieszanymi reakcjami graczy. Dosłownie, bo stosunek polubień do „łapek w dół” pod oficjalnym materiałem to niemal pół na pół. Nie sposób nie wspomnieć tutaj podobnej sytuacji po ujawnieniu Call of Duty: Infinite Warfare.

W przypadku nowego Battlefielda powodem niezadowolenia niektórych nie jest niechciany okres historyczny, jak przy okazji wspomnianego Call of Duty. Chodzi raczej o styl prezentacji i skupienie się na ukazaniu dosyć nietypowych elementów ekwipunku oraz umundurowania - że wspomnimy tylko o całkiem zaawansowanej protezie ręki czy samurajskim mieczu na plecach jednego z żołnierzy.

Sam zwiastun jest jednak bardzo chaotyczny. Reżyser ewidentnie chciał pokazać, że w Battlefieldzie „cały czas coś się dzieje”. Wybuch, destrukcja, kraksa, samochód spadający z mostu wprost na strzelca, czy nawet zniszczenie samolotu poprzez zestrzelenie rzuconego w powietrze granatu. Nie dziwią trochę złośliwe porównania do filmów Michaela Bay'a.

Czytaj więcej...